نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

کنگره جهانی موبایل 2017 به سرعت در حال نزدیک شدن است و ما در اینجا اولین گوشی اندرویدی نوکیا را داریم که با موفقیت تاییدیه استاندارد کشور چین را دریافت کرده است. در ادامه با ویندوزسنتر همراه باشید.

نوکیا در چین

این دستگاه که در برگه ی تاییدیه با TA-1000 از آن نام برده شده است مدل TD-LTE از اسمارت فون های اندرویدی نوکیاست که در لیست با ذکر HMD Global Oy به عنوان تولید کننده و FIH به عنوان کارخانه ی سازنده آورده شده است.

نوکیا D1 و نوکیا E1 احتمالا اولین تلفن های اندرویدی Nokia هستند که  توسط HMD تولید می‌شوند. این دو تلفن هوشمند رده های های میانی و پایین بازار را هدف خواهند گرفت و احتمالا در کنگره جهانی موبایل در 2017 معرفی می‌شوند.

به تازگی و پس از انتشار جزئیات Nokia D1C اطلاعات بیشتری از Nokia E1 نیز به بیرون درز کرده است. همانگونه که پیشتر نیز به این نکته اشاره کرده بودیم ما میتوانیم انتظار دو پرچم دار اندرویدی از Nokia را نیز داشته باشیم.

مشخصات و قیمت:

ما در حدود دو هفته ی پیش دو مدل از Nokia D1C را مورد بررسی قرار داده و ضمن معرفی مشخصات این دستگاه، در مورد قیمت احتمالی این اسمارتفون ها گمانه زنی هایی داشته ایم.

شما می‌توانید با کلیک بر روی این لینک مقاله کامل ما در باره ی نوکیا D1C را مشاهده کرده و یا از اینجا مقاله ی مربوط به نوکیا E1 را مطالعه کنید.

پیوست

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour