نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

اراک اوباما رئیس جمهور آمریکا سرانجام امکان یافت به جای گوشی قدیمی بلاک بری خود از گوشی جدیدتری استفاده کند، هر چند وی در این زمینه هم از محدودیت‌های خاصی برخوردار خواهد بود. به نقل از فورچون، اوباما به دلایل امنیتی همچنان حق نخواهد داشت از گوشی خود برای عکاسی، ارسال پیام و حتی پخش موسیقی استفاده کند. برای بررسی بیشتر با ویندوز سنتر همراه باشید.

وی در این مورد به شوخی گفته است:

با این وضعیت اوضاع شبیه این است که یک بچه سه ساله از گوشی های اسباب بازی که فقط چند قطعه آهنگ پخش می کنند، استفاده کند.

گوشی بلاک بری اوباما در زمانی که وی پا به کاخ سفید گذاشت، گوشی پیشرفته‌ای بود، اما در سال‌های اخیر فناوری به سرعت پیشرفت کرده است. وی به علت مشکلات امنیتی اجازه استفاده از آیفون را هم نداشته است. هنوز فاش نشده که اوباما از چه گوشی به جای گوشی بلاک بری کهنه اش استفاده می کند، اما ممکن است یک گوشی آندرویدی باشد.

در سال 2014 اعلام شد که کاخ سفید در حال آزمایش گوشی های آندرویدی تازه ای است که قابلیت کاربرد ایمن را دارند. همچنین در ماه آوریل مشخص شد که برخی کارکنان کاخ سفید از آیفون استفاده می کنند. برخی منابع هم می گویند اوباما هنوز از یک گوشی بلاک بری استفاده می کند. اما این گوشی کاملا ارتقا یافته و به شدت ایمن شده است. لذا بعید نیست گوشی مورد استفاده اوباما همچنان یک بلاک بری باشد.


نظر شما کاربران گرامی در مورد این موضوع چیست؟

6 Responses

 1. محمود دهقان

  الان رئیس جمهور ما از glx استفاده میکنه که هم تو جیب جا میشه و هم به عنوان کلید در اهداف راهبردی خیلی مفیده

  glx بخر لذت ببر :-P

  پاسخ
 2. ali

  فکر کنم اونقدر قدرت داره که براش یک گوشی اختصاصی بسازن خوب اگر هم قرار باشه سفارشی بسازن مطمئنأ گوشی رو اپل می سازه یا سیستم عاملش رو مایکروسافت چون این گوشی که الان در دستانش هست سیستم عاملی اختصاصی داره که مایکروسافت برای این گوشی بلک بری ساخته

  پاسخ
  • ma

   گوشی بلک بری که مایکروسافت سیستم عاملش رو زده. این فدر ترشی نخور

   پاسخ
 3. m

  ((اراک اوباما رئیس جمهور آمریکا سرانجام امکان یافت به جای گوشی قدیمی بلاک بری خود از گوشی جدیدتری استفاده کند))
  کاری با اراک ندارم.ولی خدایی یعنی چی امکان یافت؟!! ‎ :|‎

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour