نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

باز هم مایکرسافت بیکار نماند و بیلد جدیدی را بری موبایل و پی سی ارائه داد تا پلت فرم ویندوز 10 تا کامل تر از همیشه ارائه دهد! البته این بار بسیار سریعتر از گذشته! با ویندوزسنتر همراه باشید تا به جزییات این موضوع بپردازییم.

پروژه اینسایدر بزرگترین پروژه ی کاربر محو مایکروساف تا بحال بوده است. که همیشه پی در پی انتشار آن جذابیت زیادی دارد. البته پیشتر شاهد آن بودیم که مقام اول این پروژه یعنی گیپ اول جایگاه خود را به دونا سارکر داده است. که به نطر می رسد این جا به جابی باعث شد تا پروژه ی اینساید و تغییرات آن قوت بگید و نوید پلت فرمی بسیار قوی را دهد.

مایکروسافت این ماه 11 عدد بیلد برای حلقه فست منتشر کرده است که البته بیشتر مربوط به رفع باگ بوده است. درست است که این رفع باگها شاید به ظاهر برای کاربران بیار نا امید کننده باشید ولی نشان از آینده ی قوی این پلت فرم می دهد زیرا مایکروسافت و تیم ساکر قصد دارند تا ابتدا پایه ی این پلت فم را قوی سازند ( البته این با بدن معطلی و با سرعت نور) که خود نوید قابلت های فراوانی در آینده ای بسیار نزدیک را می دهد.

باز هم تاکیید می کنیم که این بیشتر بیلد جهت رفع با بوده و قابلیت خاصی ندارد! اما مسئله ی که بسیار مشخص است روانی و بهبود قابل درک بیلد 14372 ویندوز10 می باشد که تجربه ی دلنشینی را برای کاربان ویندوز 10 رقم می زند.

نکته مهم دیگری که در این بیلد جلبه توجه می کند، همانطور که مایکروسافت قول داده بود افه کرده اکستنشن به مایکروسافت اج است که این بار با اورنت شروع کرده است. بله اکستنشن اورنت!

شما میتوانید با اورنت وب کلیپر هر صفحه ای از وب را برش بزنید و در اورنت ذخیره کنید تا در هر دستگاهی که در آن اورنت نصب باشد آن را مرور کنید تا دیگر نیاز جستجوی دوباره در اینترنت را نداشته باشید!

ایسنسایدر های حلقه ی فست تجربیات خود را با دیگر کاربران در اختیار بگذارید. بار دیگر توصیه می کنیم کاربران عادی از دریافت بیلد های پیش نمایش صرف نظر کنند.

2 Responses

  1. mehdi

    باز هم بیلد تا کی بیلد خسته شدیم اینقد بیلد نصب کردیم بیلدای ک ب قول خودشون هیچ قابلیتی نداره چه حس دلنشینی ب من کاربر میده ویندوزفون مثل ی زمین فوتبالی میمونه ک ن بازیکن داره توش ن تماشاچی

    پاسخ
  2. mostafa

    سلام . چه طور مشخص می شه که وین ده نصب شده روی موبایل نسخه Insider است یا رسمی . منظور این که اگر Insider باشد در قسمت about می نویسد win 10 Preview یا فقط می نویسد win 10 ؟ یا هنگام آپدیت اگر اینسایدر باشد می نویسد نسخه Insider Preview یا فقط می نویسد win 10 .0.10586 ؟ با تشکر

    پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour