نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

طی چند روز گذشته، کاربران ویندوز فون از اتفاقات و اخبار واصله بسیار خشمگین بودند. یکی از همین اتفاقات، مسدود شدن امکان آپگرید ویندوز فون 8.1 به ویندوز 10 موبایل بود. اما اکنون به نظر می‌رسد این محدودیت ایجاد شده توسط مایکروسافت، مرتفع شده باشد. برای بررسی بیشتر خبر، با ویندوز سنتر همراه باشید.

بازگشت امکان بروزرسانی به ویندوز 10 موبایل

کار اخیر مایکروسافت در مورد بستن راه رسمی آپدیت به ویندوز 10 موبایل سبب شده بود تا برخی گمانه زنی ها مبنی بر رسیدن ویندوز 10 نسخه موبایل به پایان راه شنیده شود. اما امروز ردموندی ها دوباره برنامه Upgrade Advisor را راه انداختند و این برنامه هم اکنون به درستی کار می‌کند.

شاید دلیل این کار مایکروسافت این باشد که آنها با پشت کردن به بسیاری از کاربران ویندوز موبایل و عدم ارائه آپدیت سازندگان برای اغلب گوشی های لومیا، با بازگرداندن امکان آپدیت ویندوز فون 8.1 به 10 به نوعی در صدد جبران دلخوری پیش آمده برآمده‌اند. البته حرکت ناشایست تیم موبایل مایکروسافت در حذف کردن گوشی های قدرتمندی چون لومیا 930 و 1520 از برنامه آپدیت سازندگان یا قرار نگرفتن گوشی های تازه ساخت چون 540 یا 532 در لیست دستگاه های واجد دریافت بروزرسانی رد استون 2، اصلا قابل جبران یا دفاع نیست.

پیوست

2 Responses

  1. رهگذر

    خوب شد این طوری گوشی های باق یمونده عملا ارزش خرید نداشت چون هر کسی حوصله نصاب!! بودن رو نداره

    پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour