نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

edge-620x413

Microsoft Edge

یکی از بیشترین در خواست کاربران، توانایی تغییر برنامه های پیشفرض ویندوز 10 بوده که بنظر می رسد با آخرین بروزرسانی برای کاربران اینسایدر، این امکان اضافه شده است.

در برنامه مایکروسافت Edge بنظر می رسد، این ویژگی اضافه شده و می توان برنامه پیشفرض را تغییر داد. البته فعلا کار زیادی نمی توان انجام داد.

wp_ss_20161014_0002-e1476469094743

امکان جدید دیگری که سبب اشتراک گذاری کدها بین Edge و Edge موبایل می شود نیز وجود دارد که می تواند به سادگی امکانات مرورگر دسکتاپ را در خود داشته باشد. به عبارت دیگر، برای مایکروسافت اولویتی وجود دارد که به کاربران اجازه دهد تا بتوانند حداقل برخی از برنامه های پیشفرض را تغییر دهند. در ویندوز 8 بروزرسانی 2، مایکروسافت api ای که به کاربران اجازه می داد تا برنامه هایی مانند دوربین و پیام ها را تغییر دهند، حذف کرد. این در حالیست که فقط لومیاهایی با برند نوکیا می توانستند برنامه Lumia Camera و Messaging + RCS را تغییر داده و LG و سامسونگ نیز با برنامه های LG Camera و Ativ Camera به این بخش پیوستند. البته برنامه هایی وجود دارند که از ویندوزفون 8 باقی مانده و بصورت برنامه های پیشفرض در سیستم عامل مخفی شده اند. در این سیستم، کاربران می توانند برنامه های پیشفرضی مانند برنامه خواندن PDF ها را تغییر دهند.

در حال حاضر مایکروسافت سرمایه گذاری خوبی بر روی سیستم عامل ویندوز 10 کرده و پیشرفت های بسیاری در راه است.

شما چه فکر میکنید؟

منبع: MSPU

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour