نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

همانطور که در خبر چند پیش خواندید مایکروسافت اعلام کرد که از تاریخ 12 ژانویه نسخه های قبلی اینترنت کسپلورر یعنی نسخه ی 8 ، 9 و 10 را دیگر پشتیبانی نخواهد کرد و خبر جدید دیگر اینکه در همین روز مایکروسافت یکی از محصولات قدیمی خود یعنی ویندوز 8 دسکتاپ را هم دیگر پشتیبانی امنیت نمی کند. ویندوز 8 دسکتاپ هم جزو یکی از سیستم عامل های قدیمی و محبوب این شرکت می باشد اما زمان زیادی پاییدار نبود و سیستم عامل های بهتری ارائه گردید و زیاد مورد استقبال قرار نگرفت. برای بررسی بیشتر این خبر با ویندوزسنتر همراه باشید.

اگر شما از این ویندوز استفاده می کنید فقط تا امروز 12 ژانویه به آن اطمینان می باشد و پیشنهاد می شود خیلی سریع ویندوزتان را به نسخه های بالاتر ارتقا دهید. می توانید بر روی سیستم خود ویندوز 8.1 نصب کنید یا ویندوز جدید مایکروسافت همان ویندوز 10 دسکتاپ را داشته باشید. برای اینترنت اکسپلورر مایکروسافت بروزرسانی به نسخه های بالاتر را برای کاربران ارسال کرد که کاربران توانستند با انتخاب آن بروز رسانی نسخه ی اینترنت اکسپلورر را تغییر دهد اما برای این ویندوز قدیمی این اتفاق نخواهد افتاد و کاربر می بایست زحمت این کار را انجام دهد.

این امری مهم است و کاربران نباید آن را نادیده بگیرند به این دلیل زمانی که مایکروسافت پشتیبانی از این نسخه های ویندوز را متوقف کند ، دیگر پشتیبانی امنیتی و فنی نخواهد شد و ممکن است بسیار آسیب ها جدی یا مشکلات امنیتی دیگری برایتان پیش بیاید و همیشه مجرمان اینترنتی از این زمان ها استفاده می کنند و به سیستم های کاربران نفوذ خواهند کرد. در نهایت ماکروسافت توصیه می کند که کاربران این ویندوز را به نسخه ی بالا تر ارتقا دهد یا تعویض ویندوز داشته باشند.


نظر شما کاربران عزیز سایت ویندوزسنتر در مورد این موضوع چیست؟ آیا شما ویندوزتان را ارتقا خواهید داد؟

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour