نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

این چند نفر که قطعا آن‌ها را می‌شناسید، با تکنولوژی مدرن و چیزهایی که با خود آورده رابطه‌ی چندان خوبی ندارند:

 

 1. برد پیت و آنجلینا جولی

“برد پیت” و همسرش “آنجلینا جولی” (یا آن‌طور که طرفداران آن‌ها را صدا می‌کنند، “برنجلینا”) بارها اعتراف کرده‌اند که از تکنولوژی و تاثیری که روی زندگی آدم‌ها دارد، وحشت دارند. به گفته‌ی خود او، آنجلینا جولی «حتی نمی‌داند که چطور یک کامپیوتر را روشن کند.»

 

 1. پال مک‌کارتنی

این عضو گروه “بیتل‌ها” می‌گوید هنوز هم نامه‌ی واقعی را به پست الکترونیک ترجیح می‌دهد. او اعتراف می‌کند که حتی کار کردن با خودپرداز بانک‌ها را بلد نیست و عاشق دورانی بوده که در آن فقط یک تلفن آن هم در پایین پله‌های هر خانه وجود داشته که از آن فقط برای کارهای ضروری استفاده می‌کردند.

 

 1. کیرا نایتلی

این بازیگر بریتانیایی یک بار با اسم مستعار وارد شبکه‌ی اجتماعی “تویتر” شد ولی به گفته‌ی خودش بعد از 12 ساعت، حساب کاربری خود را پاک کرد. «احساس یک بچه‌مدرسه‌ای را داشتم که در حیاط مدرسه ایستاده و تلاش می‌کند بین دیگران محبوب شود.»

نایتلی کلا علاقه‌ی چندانی به اینترنت ندارد.

 

 1. جورج کلونی

او در کنفرانس خبری فیلم “Up in the Air” گفت «ترجیح می‌دهم در یک برنامه‌ی زنده‌ی تلویزیونی توسط مردی با دست‌های سرد، معاینه‌ی پروستات شوم ولی حساب کاربری فیسبوک ایجاد نکنم.»

فکر می‌کنم همین برای توضیح کافی‌ست!

 

 1. اما تامپسون

این بازیگر سرشناس هم گفته «ترجیح می‌دهد تا آخر عمرش عمل عصب‌کشی دندان داشته باشد ولی وارد تویتر نشود.»

 

 1. ایان مک‌کلن

این بازیگر محبوب و مشهور بریتانیایی -که احتمال با نقش جادوگر پیر مجموعه‌ی ارباب حلقه‌ها، گاندالف می‌شناسیدش- با تکنولوژی‌های جدید مشکل دارد. ظاهرا وقتی از او خواسته شده برای فیلم هابیت در مقابل یک پرده‌ی سبز و به تنهایی نقش بازی کند تا کاراکتر دیگر بعدا و با استفاده از جلوه‌های ویژه به صحنه اضافه شود، او می‌خواسته کار فیلم‌برداری را نیمه‌کاره رها کند!

5 Responses

 1. ali1988

  تورو خدا قالب رو عوض کنید، بازدیدکنندگان بیشترشون با گوشی میان تو سایت، صفحه خیلی بزرگه واسه گوشی مطالب خا نمیشن تو قالب گوشی اینقد بزرگه همش باید سویپ کنیم چپ و راست واسه دیدن مطالب و خوندشون، یعنی خودتون نفهمیدین اینجوره؟؟؟

  پاسخ
 2. ali1988

  الان خوب شد لی خیلی صفحه اصلی شلوغ و مطالب خیلی ریز هستن باید زوم کرد خوند

  پاسخ
 3. sayan

  اینا دیگه کی هستند عوض اینکه بیان اجتماعی بشن از مردم دارن فرار میکنند مخصوصا” اونهایی که مشهور هستند بایستی بیشتر از تکنولوژی استفاده کنند . کسی میتونه اینجوری باشه که امضا به دوستداراش نده و تو تلویزیون ظاخر نشه انوقت یچیزی میشه گفت که طرف از اول گوشه گیر است .

  پاسخ
 4. شهاب

  سلام خدمت اقای محاجری
  خواهشا قالب سایت رو عوض کنید اصلا خوب نیست ببخشید اینو میگم از سایت های پر بازدید الگو برداری کنید .
  بابت تلاش های خوبتون در رابطه با نمایندگی گرفتن سپاسگذارم

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour