نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

دستگاه های شرکت BlackBerry را می توان از نظر کیفیت و سیستم عامل دستگاه جامدی دانست که از اکوسیستم قوی همچون iOS و اندروید برخوردار نیستند. در حال حاضر برنامه های بسیاری برای دو سیستم عامل iOS و اندروید در دسترس هستند و این در حالی است که سیستم عامل این شرکت چنین وضعیتی ندارد.

حال اخیرا مدیرعامل BlackBerry طی کنفرانسی اعتراف کرد که دستگاه های شرکتش نیاز به برنامه های بیشتری دارند. او طی کنفرانسی در Churchill Club شهر Palo Alto کالیفرنیا به چنین موضوعی اعتراف کرد و جالب توجه اینجاست که درباره در دست ساخت بودن تلفن هوشمند اندرویدی توسط BlackBerry صحبتی نکرد.

طبق شایعات اخیر BlackBerry روی تلفن هوشمند اندرویدی مشغول به کار بوده که در ماه نوامبر معرفی می شود. همچنین اخیرا نیز گزارشی منتشر شد و خبر از اجرای سیستم عامل اندروید روی تلفن هوشمند پاسپورت این شرکت می داد.

به گفته شایعات نام تلفن هوشمند اندروید BlackBerry ونیز بوده از مشخصات بالایی برخوردار است. حال تنها باید منتظر ماند تا مشخص شود آیا واقعا BlackBerry چنین گوشی را در دست ساخت دارد یا تمامی شایعات بی اساس هستند.

 

5 Responses

 1. soroosh

  سلام ببخشید تو این پست مطرح میکنم: قرار بود مسابقات عکاسی بیشتر برگذار بشه. خواهش میکنم کلا یک بخش رو به عنوان مسابقه عکاسی با لومیا طرح کنین. و میدونیم که جایزه اش هزینه دارد. کسانی هستند که جایزه مهم نیست براشون و چالش مهمه. اگه میشه مسابقات عکاسی را جدی تر بگیرین. ممنون.

  پاسخ
  • ابراهیم محاجری

   ی مقدار نسبت به مسابقه قبلی کم لطفی شد، امیدوارم بعدی بهتر باشه.

   پاسخ
   • soroosh

    بله- مشاهده کردم. و این دفعه همه ی کسانی که پشت گوش انداختن شرکت میکنن. مرسی

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour