نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

اسکوتر برقی یکی از جدیدترین و هیجان انگیزترین لوازم جابجایی و حمل و نقل به حساب می آید. چیزی شبیه رویاپردازی های موجود در فیلم های علمی تخیلی. وسیله ای که در آن نه از فرمان خبری هست و نه از صندلی. نوعی وسیله نقلیه برقی که تنها از فشار پاهای راکب فرمان می گیرد.

این وسیله، یک ابزار ایده آل برای کسانی به شمار می رود که کارشان جابجا کردن وسایل سبک مانند کاغذ و بسته های کوچک در مسافت های کوتاه است. مثل کسانی که در بازار نامه بر هستند و دائم در بین مغازه های مختلف در حرکتند.

حتی افرادی که در طول روز به دلیل نوع شغل شان کارهای بدنی و فیزیکی زیادی انجام می دهند و به موقع بازگشت به خانه دیگر نای پیاده روی های هرچند کوتاه را نیز ندارند، کاربران بالقوه این وسیله نقلیه کوچک محسوب می شوند. به عنوان مثال اگر شما نجار، مکانیک، آهنگر و … باشید و فاصله محل کار یا منزلتان از ایستگاه مترو یا اتوبوس دو سه کیلومتر باشد و مجبور باشید هر روز این فواصل را پیاده طی کنید، اسکوتر برقی یکی از لوازم بی دردسری است که می تواند به کمکتان بیاید. نه نیازمند تعویض بنزین و روغن است و نه نگهداری های پر خرج که مختص وسیله های نقلیه بنزینی است. از طرفی دیگر لازم نیست نگران طرح های ترافیکی و محل پارک و قفل و زنجیر کردن آن باشید. به عبارتی با خرید یک اسکوتر برقی، نه تنها خیالتان از بابت همه موارد بالا راحت خواهد شد، بلکه در راستای حفظ محیط زیست و جلوگیری از آلودگی هوا نیز گام موثری برداشته اید.

photo_2016-08-08_04-17-28

البته لازم نیست برای داشتن اسکوتر برقی حتما در یکی از گروه های فوق جای داشته باشید چرا که این وسیله یک سرگرمی مفرح نیز به حساب می آید. احساس معلق بودن در هوا به هنگام سوار شدن و حرکت کردن با آن حس هیجان انگیزی را به شما هدیه خواهد داد.

اسکوتر برقی برای افراد تنبل (مانند نگارنده) یک وسیله ایده آل است. این مرکب الکتریکی تنبلی را یک سطح ارتقا داده و افراد تنبل و بی حوصله لازم نیست برای این طرف و آن طرف رفتن از پاهای نازنین شان بهره بگیرند. می توانید بدون آنکه خسته شوید، ساعت ها با همسر گرامی تان در بازار بچرخید و بسته های خرید جور واجورش را حمل کنید.

بدین ترتیب، چه انسانی فعال و پر تحرک باشید و چه مانند من تنبل و همیشه خسته، اسکوتر الکتریکی وسیله ای است که شما را راضی خواهد نمود. با اسکوترهای برقی تجربه ای متفاوت از حرکت کردن را احساس کنید.

فروشگاه اینترنتی ساری تک، امکان خرید این وسیله استثنایی را در اختیار شما همراهان همیشگی ویندوزسنتر قرار داده است. کافی است سری به این فروشگاه بزنید و اسکوتر مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour