نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

تهیه‌ کنندگان کمپانی فیلم سازی برادران وارنر این روزها مشغول مذاکره با بازیگر نامزد اسکار استیو کارل هستند تا در صورت رسیدن به توافقات نهایی، او در نسخه سینمایی “ماین‌ کرفت “Minecraft برای آن ها جلوی دوربین برود.

ماین‌ کرافت Minecraft

راب مک‌ النی کارگردانی اولین فیلم سینمایی مهم خود را با ساخت این پروژه اقتباسی در حالی تجربه خواهد کرد که این فیلم بر اساس ویدئوگیم پرطرفداری به همین نام تهیه و تولید خواهد شد. او هم چنین در نگارش فیلم نامه این پروژه با جیسن فوکس نویسنده فیلم ابرقهرمانی “زن شگفت‌انگیز Wonder Woman” همکاری داشته است.

چنان چه حضور این بازیگر 54 ساله در این پروژه قطعی شود کارل به همراه گروهی از بازیگران مطرح هالیوود در نسخه سینمایی ماین‌ کرفت ایفای نقش خواهد کرد. این در حالی است که کمپانی سازنده فیلم هنوز هیچ اشاره‌ ای به اسامی دیگر بازیگران احتمالی نکرده‌ است.

فوریه گذشته بود که استودیوی هالیوودی Warner Bros امتیاز ساخت نسخه سینمایی این مجموعه ویدئوگیم را از کمپانی سوئدی Mojang AB خریداری کرد. ویدئوگیم محبوب ماین‌کرفت که اولین‌ بار در سال 2009 منتشر شد، یک بازی جهان باز (Open World) مستقل است که به بازیکنانش اجازه می‌ دهد آواتارهای اختصاصی خودشان را خلق کنند و هم زمان به جنگ علیه هیولاهای شب‌ زی در جهانی سه‌ بعدی محیط مورد نظر خودشان بپردازند. طبق برنامه‌ ریزی‌ ها این پروژه سینمایی برای اکران در بهار 2019 آماده می‌ شود.

کارل در سال‌ های اخیر، به یکی از بازیگران پرکار هالیوود تبدیل شده و حضور در پروژه های تجاری بزرگ مانند “گوینده” و فیلم های مهم و جشنواره ای معتبر هم چون “فاکس‌ کچر” و “رکود بزرگ” او را به چهره موفقی تبدیل کرده است. او که به تازگی فیلم “کافه سوسایتی” وودی آلن را بر روی پرده سینماها داشته، اخیرا بازی در محصول جدید کمپانی FOX Search Light با نام “نبرد جنسیت‌ ها” را با ایفای نقش در مقابل اما استون به پایان برده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour