نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

دقایقی پیش مطلع شدیم که استور ویندوز ۱۰ بروزرسانی شد. بعد از تلاش برای پیدا کردن قابلیت جدید متوجه شدیم که این بروزرسانی کوچک بوده است و قابلیت چندانی به استور اضافه نشده است اما در هر حال عملکرد بهتری به نسبت قبل پیدا کرده است و از پایداری بیشتری برخوردار است.

در اوایل شروع پروژه نسخه پیش نمایش ویندوز ۱۰ استور بسیار مشکل داشت و از پایداری برخوردار نبود اما حالا پس از این بروزرسانی وضعیت اجرا بهینه شده است و تا این لحظه در استور کرشی ایجاد نشده است.

اما جدای از بهینه شدن اجرای استور تغییر دیگری نیز توجه ما را در ویندوزسنتر به خود جلب کرد. این تغییر، تغییر  عبارت downloads به downloads and updates است.

تغییر دیگری نیز در سایت دابلیو ام پاور یوزر گزارش شده است که تغییر رنگ آیکون استور است که گویا شیشه های پنجره ی استور به رنگ آبی در آمده است اما ما در ویندوزسنتر بعد از آپدیت هر کاری از دستمان بر می آمد انجام دادیم اما خبری از تغییر آیکون نشد که البته عکس شاخص نیز بعد از آپدیت در ویندوزسنتر گرفته شده است که نشان از تایید حرف ما دارد. اما کاربران محترم می توانید با آپدیت کردن استور خود خبر تغییر کردن یا نکردن آیکون استور را به ما انتقال دهید.

به هر سوی می توانید این بروزرسانی که نسخه آن ۲۰۱۵٫۸٫۲۵٫۱٫ است را با لمس گزینه check updates در استور نسخه پیش نمایش ویندوز ۱۰ موبایل دریافت کنید.

 

با تشکر از Amin بابت اطلاع رسانی

5 Responses

 1. na3r

  من برا استفاده از استور ویندوز ۱۰ با مشکل مواجه شدم و این پیغام برام می اد

  the server stumble ………

  میشه یکی کمک کنه چکار کنم

  پاسخ
 2. amin

  دوستانی که استور گوشیشون کرش میکنه ومیاد بیرون و نمیتونن برنامه دانلود کنن منم همین مشکل رو داشتم تاریخ گوشیتون رو به یک روز قبل تنظیم کنید (یعنی اگه امروز ۲۸ ام هستش شما بزارین ۲۷ ام) برا من که اینجوری درست شد و مثل ساعت داره کار میکنه :-D

  پاسخ
 3. amireeshgh

  تعییر دیگر اینکه check update از بالای صفحه به پایین صفحه منتقل شده است

  پاسخ
 4. kian

  استور برای منم همین پیغام و میداد .
  اگه جلوی آپدیت خودکار ویندوز رو از طریق رجیستری گرفتی برو و تنطیماتش رو به manual تغییر بده . درست میشه استور. واسه من قشنگ کار میکنه .
  :reallyangry: :reallyangry: :-D :-D

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour