نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

همانطور که می دانید اپلیکیشن xbox درپلاتفرم ویندوز فون در دسترس عموم قرار دارد اما ممکن است بسیاری از عموم مردم از امکانات این سرویس که برای کاربران در دسترس قرار گرفته مطلع نباشند، قصد داریم توضیحی در مورد قابلیت های این اپلیکیشن بسیار کاربردی خدمتتان توضیح دهیم تا بتوانید براحتی از آن استفاده نمایید. در ادامه با ویندوز سنتر همراه باشید

در اپلیکیشن ایکس باکس ویژه پلتفرم موبایل چندین ویژگی وجود دارد که به شرح زیر می باشد:

سطح تجربه :

 • این سرویس نیز بمانند سرویس استریم و آنلاین گوگل پلی گیمز می باشد که با آن می توان سطح تجربه و میزان پیشرفت خود و دیگران را در یک بازی یا اینکه در تمامی کنسول ایکس باکس مشاهده کرد…

آپلود ویدیو از بازی خود :

 • بله همانگونه که اشاره کردیم از دیگر سرویس شگفت انگیز نرم افزار ایکس باکس می توان از سرویس آپلود ویدیو گیم نام برد سرویسی که با آن می توان لحظات خوش و پر از لذت خود را در هنگام بازی به سروین آنلاین این پلاتفرم ارسال کرد تا دیگران از کلیپ ارسالی شما دیدن کنند و بازخورد به شما ارسال نمایند.

شبکه اجتماعی گیمرهای Xbox :

 • همانطور که در توضیحات مختصر سرویس قبلی به آن اشاره کردیم می توان از این نرم افزار برای ارسال پست های گوناگون و دریافت بازخورد از دوستان خود استفاده کرد. سرویسی که مانند هر شبکه اجتماعی دیگر عمل می کند و انتظار می رود آینده خوشی با کمک شما پیش رو داشته باشد زیرا در این سرویس متخصصان بازی کنار هم جمع شده اند و شما می توانید برای کمک بازی های مختلف از آنها کمک بگیرید.

۱

یافتن دوستان :

 • این یک سرویس جالب می باشد و با این سرویس می توان برای جستجوی دوستان و اطلاع از بازی و مطالب ارسالی دیگران اقدام کرد، دوستانی که از کنسول ایکس باکس در پلتفرم ویندوز ، ویندوز فون و ویندوز ۱۰ موبایل و… استفاده می کنند را به لیست دوستان خود بیافزایید و با آنان گفتگو کنید.

فعالیت های روزمره کنسول ایکس باکس :

 • با این سرویس میتوان تمامی فعالیت های خود در کنسول را مشاهده کرد سرویسی که به شما این امکان را خواهد داد که فعالیتی که در ساعات و در روزهای مختلف در این کنسول داشته اید را به راحتی مشاهده کنید.

اتصال با کنسول  Xbox توسط IP :

 • و اما در آخرین معرفی امکانات باید به شگفت انگیزترین قسمت این نرم افزار یعنی اتصال به کنسول Xbox توسط تلفن همراه خود اشاره کرد که این امکان را میسر می کند بتوانیم براحتی به کنسول بازی ایکس باکس خود متصل شده و بازی هایی که در آن کنسول داریم را در تلفن همراه خود پیش ببریم.

۰

باتشکر و سپاس فراوان از جناب آقای رضا شوهانی عزیر جهت جمع آموری این مقاله ی بسیار خوب

5 Responses

 1. ارسلان

  رضا جان تو قسمت مشخصات اکانتم Zip Code میخواد چی باید وارد کنم؟؟؟؟؟

  پاسخ
   • رضا شوهانی

    نیازی به خرید زیپ کد نیست شما میتونی با مراجه به وب سایت
    Fack Adress Generator یه زیپ کد به دلخواه خودتون برداری

 2. رضا شوهانی

  تشکر فراوان از ویندوزسنتر و آقای رضا راد عزیز برای انتشار مطلب فوق…

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour