نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

آلکاتل که همین اواخر دو گوشی ویندوزی OneTocuh Fierce XL و Pixi 3 را روانه بازار کرده بود حالا به نظر می رسد که به دنبال معرفی یک پرچم دار ویندوزی باشد. Steve Cistulli معاون بخش آمریکای شمالی آلکاتل گفته بود که قرار است این شرکت چندین گوشی ویندوزی که شامل پرچم دار هم می باشد را عرضه کند. حالا به نظر می رسد Idol Pro 4 پرچم داری باشد که این شرکت قولش را داده بود. البته هنوز اطلاعات دقیقی از این گوشی در دسترس نیست.

این تمام چیزیست که ما فعلا از این گوشی می دانیم :

 • پردازنده Qualcomm Snapdragon 820
 • قابلیت Continuum
 • صفحه نمایش Full HD
 • Reset protection
 • این گوشی توسط اپراتور T-Mobile آمریکا توزیع خواهد شد

البته این اطلاعات ممکن است تغییر کند چون این گوشی در حال طراحی می باشد.


نظر شما کاربران ویندوز سنتر درباره پرچم دار جدید آلکاتل چیست؟ و آیا در آینده نزدیک این شرکت را بین 5 شرکت برتر ساخت گوشی می بینید؟

4 Responses

 1. نیلوفر

  اقای رحمانی سوال مربوط به میکروفن 930 رو به اطلاع مایکروسافت رساندم و منتظر جوابم. الان کارمندان مایکروسافت در تعطیلات والنتاین هستند و جوابی دریافت نکردم هنوز

  پاسخ
 2. مسعود

  من یه بار با برنامه contact support ماکروسافت با یکی از کارمندان انلاین حرف زدم ، گفتم میکروفون کار نمیکنه ، گفت چه نسخه ای روی گوشیته گفتم 10 ، گفت رسمی نیست ، رام انگلیس یا مجارستان نسخه 8.1 بریز ، مشکلت رفع میشه ، اگر نشد یه تیکت نامبر و شماره تلفن مستقیم داد که زنگ بزن ، گفت اگر نشد ببر nokia care داخل ایران !!!!!
  والا من حوصله رام زدن نداشتم ، کسی امتحان کرده ؟

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour