نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

کمی بیشتر از یک سال پیش حادثه‌ی تیراندازی سن‌برناردینو در ایالت کالیفرنیا رخ داد. این واقعه یک تراژدی بزرگ بود، اما در پی اتفاقات پس از آن، بحث‌های بسیاری در رابطه با امنیت و حریم خصوصی در گرفت. پس از آنکه اف‌بی‌آی نتوانست به اطلاعات آیفون یکی از مهاجمین دست پیدا کند، از شرکت اپل کمک خواست و با مخالفت این شرکت دادگاه طی حکمی اپل را به همکاری با FBI ملزم کرد، اما در نهایت اف‌بی‌آی اعلام کرد به کمک یک شرکت ثالث با موفقیت به اطلاعات آی‌فون مهاجم دسترسی پیدا کرده است. حالا به نظر می رسد بخشی از ابزار‌های هکینگ استفاده شده در این عملیات، از شرکت سازنده سرقت و در اینترنت منتشر شده است.

در ادامه با ویندوزسنتر همراه باشید:

ابزار‌های هکینگ

به گزارش مادربرد، شرکت سلبرایت که سال گذشته برای هک کردن آی‌فون به اف‌بی‌آی کمک کرده بود، در ژانویه امسال هدف حمله‌ی سایبری قرار گرفته و حجمی عظیمی از اطلاعات این شرکت به بیرون درز کرده است. شخصی که مسئولیت این حمله را بر عهده گرفته بخشی از ابزار‌های تولید شده‌ی این شرکت را روی اینترنت منتشر کرده و هشدار داده است که همواره امکان هک شدن و افشای ابزار‌های تولید شده در شرکت ها وجود دارد.

طبعا اطلاعات زیادی منتشر شده و نیاز به بررسی دقیق‌تر دارد اما انچه که پیداست، بخش اعظم این ابزار‌ها با استفاده از کدها‌ی موجود در ابزار‌های جیلبرک و روتینگ ساخته شده‌اند.

پیوست

منبع: نئو وین

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour