نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

افشا کننده معروف مطالب مربوط به ویندوزفون, Evan Blass, توییتی را منتشر کرده است که در آن تصویر گوشی ویندوزفونی دیده می شود که بر خلاف سایر عکس های لو رفته توسط او, این دستگاه در حال اجرای سیستم عامل ویندوز 10 موبایل است. قضیه وقتی جالب تر می شود که طبق گفته های بلس, قرار بوده این پردازنده از رده پردازنده های کلاس لپ تاپ اینتل باشد. با ویندوزسنتر برای جزییات بیشتر همراه باشید.

Unknown Windows Phone

intel-powered-windows-phone

 

 

از قرار معلوم این گوشی بسیار باریک بوده و از فناوری USB-C پشتیبانی می کند. این امر نشان می دهد کانسپت این گجت جدید و مدرن بوده است. به نظر نمی رسد این عکس یک تلفن واقعی باشد و بیشتر شبیه به یک ایده که امکان تحقق داشت, می ماند.

screenshot-70

 

سوال اصلی این است که منظور از اینکه شما را شگفت زده کرد (blown your mind) چیست؟ ممکن است پاسخ این سوال گوشی مورد انتظار سرفیس فون باشد با توجه به اینکه خط تولید محصولات سرفیس برای شگفت زده کردن کاربران ساخته شده اند! همانطور که Surface Studio اینکار را انجام داد. اما کلمه “Surface” در توییت اوان نیامده است.

ممکن است این اسمارت فون هیچگاه وجود خارجی نداشته, اما تصاویر نشان می دهند مایکروسافت برای طراحی و ساخت آنتلاش هایی کرده است. هنوز هم شنیدن ایده قرار دادن یک CPU نسخه کامل اینتل داخل گوشی توسط ردموندی ها جالب به نظر می رسد. بعد از لغو پروژه ساخت چیپست های موبایلی Atom اینتل, امید بسیاری از افراد برای ساخت گوشی ویندوز فونی با معماری 32 بیت (X86) به ناامیدی تبدیل شد اما با توجه به توییت evan و امکان حضور پردازنده ی کلاس لپ تاپ بعنوان قلب تپنده گوشی, ممکن است هنوز همه امید ها از بین نرفته باشد.

این احتمال وجود دارد که شاید سرفیس فونی در کار نباشد و هیچگاه عرضه نشود, ولی این دلیل نمی شود ما از فکر کردن در مورد آن دست بکشیم. قطعا بیشتر ما دوست داریم روزی بیاید که تلفن ساخت تیم پانوس پانای را ببینیم. امیدواریم روزی این کانسپت ها به واقعیت تبدیل شوند و ویندوزفون را در جایگاهی که لیاقت آنرا دارد, ببینیم.

آپدیت:

عکس های بیشتری در اینترنت منتشر شد که به نظر می رسد فتوشاپ هستند!

 

نظر شما عزیزان در مورد استفاده از چیپست کامل بر روی یک گوشی چیست؟ با ویندوزسنتر در میان بگذارید.

پیوست

منبع: WinBeta

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour