نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

در همین چند ساعت قبل آپدیت ویندوز ۱۰ برای جهانیان ارائه شده است. آخرین آپدیت ویندوز بسیار اساسی و مهم می باشد اما دارای باگ های بسیار ناچیزی نیز می‌باشد و بسیار بهتر از ویندوز ۸ و ۸٫۱ به نظر می رسد. برای اینکه کاربران ویندوز ۷ و ۸ و ۸٫۱ به ویندوز ۱۰ آپگرید نمایند مایکروسافت آپگرید رایگان به ویندوز ۱۰ را مهیا کرده است . اگر قبلاً آپگرید ویندوز ۱۰ را رزرو کرده باشید، تاکنون باید ویندوز دانلود سیستم عامل را برایتان شروع کرده باشد .بعد از دانلود تمام سیستم عامل هم مدت کوتاهی برای نصب و آپگرید زمان می برد .
اگر شما مانند ما هستید و نمی‌توانید صبر کنید که ویندوز از شما برای گرفتن این آپدیت سوال بپرسد ، یک راه مخفی برای گرفتن آن وجود دارد . طبق موارد زیر اقدام کنید:

 • ابزار Command Prompt را با دسترسی Administrator اجرا کنید.
 • عبارت wuauclt.exe /updatenow را در آن وارد نمایید.
 • چند دقیقه صبر کنید تا آپدیت ویندوز شروع شود.حالا بایدبرای آپگرید کردن به ویندوز ۱۰ بر روی ویندوز ۷ یا ۸ یا ۸٫۱ از شما سوال شود.
  اگر شما راه دیگری برای به اشتراک گذاشتن با دیگران دارید لطفاً در قسمت نظرات ما را از آن مطلع نمایید تا آن زمان پوشش اخبار ما در مورد ویندوز ۱۰ را در سایت ویندوز سنتر پیگیر باشید.

10 Responses

 1. عماد

  سلام
  با سرفیس یه مشکلی پیدا کردم. موذم وای فای رو شناسایی نمی کنه در حالی که موبایل خیلی راحت به مودم وصل می شه.
  درایور مودم سرفیس رو آپدیت کردم، پاک کردم دوباره نصب کردم درست نشد، ریستارت فکتوری کرد بازم نشد، ایمیج بر گردوندم بازم درست نشده!!!!!!!!!!!
  چی کار کنم دیگه؟

  پاسخ
 2. امیر

  مشکلی ایجاد نمیشه؟ وایسم خودشون به موقعش واسم بفرستنش بهتر نیست ؟

  پاسخ
 3. mohammad

  تا میزنم تو قسمت اپدیتم یه فایل ۱۷ مگ دانلود میکنه بعد تو نصب نصب نمیکنه چرا ؟
  ویندوزم ۸٫۱ اینتر پرایز

  پاسخ
 4. امید

  برا من همش آپدیت های جزئی میده،بعد چند بار آپدیت دیگه اون رزرو پایین رفته،توی قسمت آپدیت هم دیگه چیزی از ویندوز ۱۰ ننوشته،چرا؟؟؟؟؟!

  پاسخ
 5. ali

  اقا کمک فایل C:\$WINDOWS.~BT رو دارم اما چیزی نشد نه خبر رزرو نه چیزی ؟؟باید چکار کنم

  پاسخ
 6. علی

  یه سوال
  اگه من فایل iso ویندوز رو دانلود کنم بعد نصب کنم و بعد هنگام سریال نامبر کد ویندوز ۷ قبلی رو بدم قبول می کنه؟

  پاسخ
 7. navid

  سلام دیشب من با این روش اپدیت رو دانلود کردم کامل در عرض ۴ ساعت دانلود شد و ازم خواست تا سیستم رو ریستارت کنم این کار رو کردم بعد شروع به کانفیگور کردن اپدیت کرد که تا ۸۶ درصد رفت بعد بدون هیچ اروری سیتم ریستارت شد بعد رفتم تو قسمت اپدیت دیدم ارور داده کده ارورشم ۸۰۰۰۴۰۰۵ هست از اون به بعد هر چی خواستم دوباره اپدیت کنم یه سره ارور میده تو رو خدا به دادم برسید :cry:

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour