نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

نسخه ی جدید فیس بوک برای ویندوز 10 منتشر شد.

در ادامه با ویندوز سنتر همراه باشید.

install-facebook-on-windows-10

فیس بوک نسخه ی جدید مسنجر خود را برای کاربران ویندوز 10 منتشر کرد. این مسنجر پر طرفدار همواره در میان کاربران ویندوزی محبوب بوده است. اکنون با انتشار نسخه ی جدید در صدد افزایش رضایت کاربران بر آمده است و ایراداتی که در نسخه های قبلی نرم افزار وجود داشته اند را بهبود بخشیده است.

شبکه های احتماعی امروزه به بخشی جدایی نا پذیر از زندگی انسان ها و تکنولوژی مبدل گشته اند. به طوری که بدون هیچ گونه اغراق می توان گفت تمام کسانی که به اینترنت دسترسی دارند حداقل به یکی از شبه های اجتماعی نیز متصل هستند. امروزه با تصرف بخش زیادی از کاربران توسط تلفن های همراه دسترسی به این شبکه های اجتماعی از طریقتلفن همراه نیز مسئله ی مهمی است که توسعه دهندگان شبکه ها ی اجتماعی نیز به خوبی از این امر آگاه اند و به همین دلیل به انتار نسخه های موبایلی این شبکه های اجتماعی می پردازند.

یکی از این شبکه های اجتماعی فیس بوک است که همواره مورد توجه جمع کثیری از کاربران قرار داشته است و همین امر سبب شده است تا نسخه های متعددی از این شبکه ی اجتماعی برای سیستم عامل های مختلف منتشر شود. اکنون فیس بوک به انتشار نسخه ی جدید اپلیکیشن خود برای سیستم عامل ویندوز پرداخته است تا کاربران مشتاق ویندوز 10 را راضی کند.

به گفته ی فیس بوک تغییراتی در جهت افزایش رضایت مندی کاربران در نسخه ی جدید ایجاد شده است که برخی از آن ها عبارت اند از:

کاربران می توانند فیلم ها را در حالت افقی پخش کنند.

کاربران می توانند صدای لایک ها و سایر فعالیت ها را بشنوند.

کاربران می توانند به ارسال استیکر بپردازند.

نظرات خود را با ویندوز سنتر در میان بگذارید.

پیوست

منبع: MSPoweruser

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour