نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

مایکروسافت امروز یک اپدیت برای اپلیکیشن اندرویدی وان درایو ارائه کرد که با این بروز رسانی نسخه جدید آن 4.12.0 شده است. این آپدیت دارای یک ویژگی بسیار عالی می‌باشد که در ادامه آن را بررسی خواهیم کرد. برای بررسی بیشتر این خبر با سایت تحلیلی خبری ویندوز سنتر همراه باشید.

استفاده به صورت آفلاین از برنامه و در دسترس بودن تمامی پوشه های آن در حالت آفلاین ویژگی جدید اپلیکیشن می‌باشد که برای کاربران بسیار مفید واقع خواهد شد. این قابلیت استفاده آفلاین از برنامه قبلا فقط برای اپلیکیشن آفیس 365 میسر بود که این دومین اپلیکیشن مایکروسافت است که به صورت افلاین اجازه استفاده از اسناد را می‌دهد.

مایکروسافت در این باره گفته است که:

این قابلیت قبلا فقط برای آفیس 365 در دسترس بود که هم اکنون کاربران اندرویدی می‌توانند از آن استفاده کنند. این قابلیت این امکان را به کاربر می دهد تا در مواقعی امثال دفتر کار ، سفر و … که دسترسی به اینترنت ندارد بتواند به راحتی از برنامه استفاده کند و تمامی پوشه های آن در دسترس باشد.

این قابلیت فقط برای دستگاه های اندرویدی می‌باشد و برای استفاده از دستگاه های ویندوزی از قبیل ویندوز 10 و ویندوز 10 موبایل نیاز به اتصال اینترنت می‌باشد.

نظر شما کاربران سایت ویندوز سنتر در مورد این آپدیت چیست؟


پیوست

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour