نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

مایکروسافت در حال انتشار آپدیت سازندگان رسمی ویندوز 10 برای تمام کاربران ایکس‌باکس وان در سراسر جهان است. ردموندی ها در طی چند ماه گذشته، در حال تست و آماده سازی این آپدیت با انتشار بیلد های اینسایدر متعدد بودند و اکنون زمان انتشار این آپدیت بصورت جهانی و برای کاربران عادی فرا رسیده است. برای بررسی بیشتر، با ویندوز سنتر همراه باشید.

آپدیت سازندگان رسمی برای Xbox One

این بروزرسانی به تدریج در حال انتشار برای تمامی دارندگان است و ممکن است برخی آنرا با تاخیری چند روزه دریافت کنند. بروزرسانی سازندگان بهبود ها و امکانات جدید فراوانی را برای دارندگان Xbox One به ارمغان می‌آورد. از جمله: استریم از داخل بازی ها، قابلیت های جدید برای کورتانا، طراحی جدید برای بخش داشبورد و … . جدا از تغییرات ذکر شده، انتظار می‌رود آپدیت فوق کارایی کلی ایکس‌باکس و بخش داشبود را بهبود بخشد. در ویدیو زیر ویژگی های همراه با Creators Update را مشاهده می‌کنید:

شما برای دریافت این آپدیت باید به تنظیمات دستگاه و بخش بروزرسانی ها رفته و Check For Updates را زده و صبر کنید تا این آپدیت برای شما دانلود و نصب شود. اگرچه ممکن است بسته به زمان انتشار برای مناطق مختلف، بروزرسانی سازندگان بلافاصله برای شما در دسترس نباشد.

پیوست
منبع: Windows Latest

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour