آپدیت سازندگان در طی هفته جاری نهایی می‌شود!

آپدیت سازندگان در طی هفته جاری نهایی می‌شود!

اکنون تنها چند هفته تا انتشار به آپدیت جدید ویندوز 10 با نام آپدیت سازندگان فاصله داریم. گمانه زنی های فراوانی در خصوص زمان دقیق انتشار این به‌روز رسانی مهم و اقداماتی که تا آن زمان توسط مایکروسافت به انجام خواهد رسید، وجود دارد. برای بررسی بیشتر موضوع با ویندوزسنتر همراه باشید.

بر اساس آنچه سایت Windows Central گزارش داده است، در هفته جاری فرآیند انتشار این به روز رسانی برای حلقه های داخلی این شرکت شروع خواهد شد. در طی این فرآیند مایکروسافت بیلد جامعی تولید خواهد نمود و سپس آن را برای حلقه های فست و اسلوی اینسایدر به اشتراک گذاشته و بررسی خواهد کرد آیا این به روز رسانی برای انتشار عمومی آماده است یا خیر. انتظار می رود فرآیند مذکور از همین هفته کلید بخورد.

بر اساس اخبار واصله، پیش بینی می شود مایکروسافت انتشار عمومی بروز رسانی سازندگان را از یازدهم ماه آوریل (مصادف با بسته مشهور به روز رسانی سه شنبه ماه بعد) آغاز کند. این آپدیت جدید به مانند به روز رسانی سال گذشته که با نام به آپدیت سالگرد شناخته می شد به صورت مرحله مرحله (به مثابه امواج پی در پی) منتشر شده و در هر مرحله بازخوردها و ایرادات احتمالی مربوطه بررسی و اصلاح خواهد شد. خبر مذکور همچنین اعلام می دارد که به روز رسانی سازندگان برای دستگاه های دیگر تا قبل از ماه مه سال میلادی جاری در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت که این فاصله نسبت به مدت زمان مشابه انتشار نسخه موبایل آپدیت سالگرد کوتاه تر خواهد بود. همچنین همانگونه که از شواهد پیداست به احتمال بسیار زیاد Xbox و تلفن های همراه این آپدیت را در یک روز مشترک دریافت نخواهند کرد. این خبر هفته گذشته نیز توسط مایکروسافت تایید شده بود. در تاییدیه مایکروسافت آمده است: به روز رسانی مذکور برای نسخه دسکتاپ خواهد بود. نسخه موبایل در زمانی بعد از آن منتشر خواهد گردید.

بر اساس اخبار واصله نسخه پیش نمایش اینسایدر به روز رسانی Redstone 3 نیز در اواخر ماه آوریل در دسترس قرار خواهد گرفت. از مایکروسافت نمی شود انتظاری غیر از این داشت چرا که سال گذشته نسخه پیش نمایش Redstone 2 بیلد 14901 نیز تنها پس از 9 روز از انتشار به روز رسانی سالگرد منتشر گردید.

[divider]پیوست[/divider]

[column size=one_half position=first ]منبع: NeoWin[/column]

 

وحید وب‌سایت
علاقه مند به فیلم، کتاب و بازی های کامپیوتری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.