نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

نسخه ی جدید نرم افزار OneNote برای دستگاه های اندرویدی منتشر شد.

%d9%88%d8%a7%d9%86-%d9%86%d9%88%d8%aa-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%da%af%d8%ac%d8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%ae%d8%aa%d9%84%d9%81

OneNote اپلیکیشنی جامع و کاربردی برای یادداشت برداری است که در سال 2003 اولین نسخه ی آن برای سیستم عامل ویندوز توسط مایکروسافت ارائه شد.

این نرم افزار خیلی زود توجه کاربران را جلب کرد به طوری که اکنون مایکروسافت نسخه های مختلفی از این اپلیکیشن را برای سیستم عامل های مختلف اعم از ویندوز،IOS و اندروید ارائه نموده است.

نسخه ی جدید این نرم افزار برای دستگاه های اندرویدی توسط مایکروسافت ارائه شده است تا نیاز های کاربران را بیش از پیش پاسخ دهد.

به گفته ی مایکروسافت نسخه ی جدید در مقایسه با نسخه های قبل تغییراتی داشته است که این تغییرات جهت بهبود کارایی برنامه و افزایش رضایت کاربران اعمال شده اند.

در ادامه به شرح این تغییرات می پردازیم.

یکی از تغییرات اعلام شده توسط مایکروسافت افزودن قابلیت Undo و Redo است که به کاربر این امکان را می دهد تا در صورت نیاز تغییرات اعمال شده را از بین ببرد.

تغییر دیگری که در نرم افزار ایجاد شده است قابلیت پشتیبانی آن از اصلاح خودکار واژگان است که در هنگام استفاده از GoogleKeyboard میسر می شود و به کاربر این امکان را می دهد تا در زمان کم تری به تایپ و نگارش متن مورد نظر خود بپردازد و از خطاهای احتمالی نگارشی و املائی جلوگیری می کند.

تغییر دیگری که به گفته ی مایکروسافت در نسخه س جدسد نرم افزار اعمال شده است رفع باگ ها و خطاهای موجود در نسخه ی قبل بوده است.

منبع:mspoweruser

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour