نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

این هفته انتظار داریم که بروز رسانی جدیدی برای گوشی های مبتنی بر بیلد های رد استون منتشر شود، اما علاوه بر این مسئله ظاهرا یک بروز رسانی تجمعی نیز قرار است برای سایر گوشی ها منتشر شود.

آپدیت تجمعی 10586.318 قرار است این هفته برای کاربران عادی و همچنین اینسایدر های حلقه ی Release Preview منتشر شود. البته با توجه به این که بیلد جدید تنها یک بروز رسانی تجمعی می باشد، بنابراین نباید انتظار قابلیت های جدید را داشته باشیم. بروز رسانی 10586.318 بر روی بهبود عملکرد و پایداری ویندوز 10 موبایل تمرکز خواهد داشت و کاربرانی که به دنبال قابلیت های جدید هستند باید از بیلد های رد استون استفاده نمایند.

با توجه به اینکه بعضی از گوشی ها قابلیت دریافت بیلد های رد استون را ندارند، پشتیبانی مایکروسافت از بیلد 10586 و عرضه ی بروز رسانی های مرتب برای آن می تواند خبر خوبی برای کاربران این گوشی ها باشد.

انتظار داریم که بیلد 10586.318 ویندوز 10 موبایل در روز سه شنبه برای کاربران عادی و اینسایدر های حلقه ی Release Preview منتشر شود.

برای دسترسی به آخرین اطلاعات و اخبار در کانال تلگرام ویندوزسنتر عضو شوید.

7 Responses

 1. محمد

  سلام.اقای سپهری من بیلد رداستون دارم وقتی میخوام بیلدهای ۱۰۵۸۶ دانلود کنم تو اینسایدر حلقه ی ریلیز نداره چطوری باید این بیلدهای ۱۰۵۸۶ دانلود کنم؟

  پاسخ
 2. فرشاد

  همچنان منتظرم یه مطلب کار کنید با عنوان عرضه رسمی ویندوز 10 برای همه گوشی ها. خدا این امیدواری افراطی رو ازم نگیره :-D
  این نوکیا نمیتونست قرارداد محکم تری ببنده ؟ قرارداد از این ترکمنچای تر ؟ :-/

  پاسخ
 3. 1320

  سلام من اینسایدر حلقه slow هستم بخوام به preview سوئیچ کنم باید چیکار کنم؟

  پاسخ
 4. Boran

  دوستان من ۲ ساله که وینفون دارم از همون اول هی میگن اپدیت جدید میاد یا کی میاد؟ تمام وقتمونو صرف این کردیم تا به تاریخ عرضه بیلد برسیم تا شاید این باگهای گوشیمون برطرف بشه یه باگم که برطرف میشد یه باگ دیگه در کل یه گوشی بی دق نداشتیم به نظر من تکنولوژی ارزششو نداره که این همه ازوقت وسرمایه مونو خرجش کنیم منم کلا بی خیال وین شدم جدیدا یه هواوی Huawei Y6 اندروید۵ بدون هیچ مشکلی مثل هولو کار میکنه.نرم افزاراشم که فوق العاده میریزی رو گوشی هروقت خواستی نصب کن.پدر ما این استور دراورد همش باگ چون باید برای نصب نرم افزاراش همش به وای فای وصل باشی پدر باطریشم در اومد در کل ماکروسافت فقت به فکر گوشی های بالا ردشه وبه بقیه کاربرا اهمیت نمیده اگه میخواهید تازه بگیرید اشتب نکنید اندروید حداقل سه چهار سالی از وین جلوتره تازه به کاربراشم اهمیت میده شک نکنید

  پاسخ
 5. علیرضا

  خیلی ممنون از آقای سپهری مقاله هاشون خوبه و ممنون از مایکرو که همه گوشی ها میتونن فعلا آپدیتهای 10 رو بگیرن

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour