نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

دیروز ما گزارشی را در مورد رابط  کاربری بخش اشتراک گذاری (Share) ویندوز 10 تهیه کرده و به اطلاعتان رساندیم. برای فعال سازی این قابلیت ویندوز این مقاله را دنبال کنید. با ویندوزسنتر همراه باشید.

img_0913

انتظار می رود که این قابلیت خیلی زود به همراه بیلد بعدی ویندوز 10 برای اینسایدر های ویندوز منتشر شود. با این حال به نظر می رسد که در حال حاضر رابط کاربری جدید Share برای آخرین بیلد های Insider Preview ویندوز 10 موجود باشد. در حال حاضر این رابط کاربری جدید در بیلد Insider Preview ویندوز 10 ، ناقص و دارای باگ های زیادی باشد. اما مطمئنا ظاهر و کارایی این قابلیت جدید ویندوز در هنگام انتشار رسمی آن بسیار بهتر و کامل تر خواهد بود. در این میان اگر شما قصد دارید این قابلیت را امتحان کنید می توانید با استفاده از  توییک فعال سازی رابط کاربری جدید بخش اشتراک ویندوز، از آن بهره ببرید.
شما می توانید با استفاده از این توییک منتشر شده، این فایل را به راحتی دانلود کرده و آن را در ویندوز 10 کامپیوتر اجرا کنید.

لذا مراحل زیر را دنبال کرده و رجیستری توییک را به صورت دستی اعمال کنید:

. گزینه Run را باز کرده و یا با کلیدهای ترکیبی Win + R آن را اجرا کنید.
. در فیلد Run عبارت regedit را تایپ کرده و برای باز کردن ویرایش گر رجیستری کلید اینتر را فشار دهید.
. عبارت زیر را کپی کرده و در نوار آدرس قسمت ویرایش گر رجیستری آن را paste نمایید.
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\SharePlatform and hit enter
. سپس برای باز کردن منوی کانتکست یا زمینه راست کلیک کرده و یک  DWORD value (32 بیت) جدید با اسم EnableNewShareFlow ایجاد کنید.
. روی این DWORD value دوبار-کلیک کرده و value را به عدد 1 تغییر دهید.
. پس از انجام این کار، توویک اعمال شده و باید دقیقا مانند تصویر زیر باشد:

img_0914

پس از انجام تمام این کارها، رابط کاربری جدید بخش اشتراک گذاری باید همان طور که انتظار می رود در سیستم کامپیوتر شما فعال شود. در صورت عدم فعال شدن، یک بار ویندوز را log off  و یا اکسپلورر را ریستارت کرده و پس از آن مجددا این ترفند را انجام دهید. یک بار دیگر باید این نکته را بازگو کنیم که در حال حاضر این قابلیت ناقص بوده و مطابق انتظار باگ زیادی را در آن مشاهده خواهید کرد.

پیوست
منبع: MSPU

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour