نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

یکی از مسائل و دقدقه های کاربران همیشه هک شدن مودمشان است و با وجود هک شدن زیاد مودم ها کاربران با انجام این کار می توانند از هک شدن مودمشان جلوگیری نمایند. به این صورت است که شما می بایست آدرس مک آن دستگاه امثال تلفن همراه ، لپ تاپ و … را بدست آورید و آن را در تنظیمات مودم که در ادامه خدمتتان توضیح خواهیم داد ثبت کنید و مودم فقط به این آدرس هایی که داده شده اجازه استفاده از اینترنت را خواهد داد. برای بررسی بیشتر این خبر با سایت تحلیلی خبری ویندوز سنتر همراه باشید.

توجهبرای بدست آوردن آدرس مک دستگاهتان به اینترنت یا افراد تخصصی مراجعه نمایید.

در اول می بایست مطابق تصویر زیر مودم B5142 را با کابل LAN به یک سیستم یا از طریق وای به دستگاهی متصل کرد و ای پی 192.168.1.1 را در مرورگر اینترنتی خود وارد کنید و پس از ظاهر شدن قسمت ورود تنظیمات با یوزر و پسورد admin وارد شوید.

سپس در قسمت تنظیمات کنسول مودم که وارد شدید به منوی WIFI وارد شوید

بعد از ورود به منوی وای فای طبق تصویر زیر بر روی گذینه ی Multiple SSID کلیک کنید.

بعد از ورود به این بخش در قسمت Access Control List قسمت Filtering Policy را بر روی گزینه ی WhiteList قرار دهید و سپس گزینه ی Insert را کلیک نمایید. (مطابق با تصویر زیر)

بعد از انتخاب این گزینه لیستی از ثبت مک گوشی برایتان باز می گردد که شما دقیقه شبیه ادرس مک که در دستگاه هتان مشاهده می نمایید وارد کرده و در آخر گزینه ی Apply را کلیک کنید

بعد از انجام این کار بهتر است مودم را یک بار خاموش و روشن نمایید و دیگر مودم شما هک نخواهد شد. نظرات و سوالهایتان را در قسمت کامنت با ما به اشتراک بگذارید. به همه ی سوالات پاسخ داده می شود.

نظر شما کاربران سایت ویندوز سنتر در مورد این موضوع چیست؟


پیوست

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour