نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

AdDuplex گزارش جدید خود را در رابطه با آمار و ارقام ویندوزفون برای این ماه منتشر کرده است. گزارش منتشر شده نکات جالبی در خود دارد. با ویندوزسنتر همراه باشید تا این گزارش را مرور کنیم.

 • لومیا ۶۴۰ همچنان در حال رشد است و سهم ۳٫۵ درصدی از بازار ویندوزفون در سراسر جهان به دست آورده است. این گوشی ۲٫۴ درصد سهم بازار را در آمریکا به دست آورده است.
 • ویندوز ۱۰ موبایل هم اکنون بر روی ۴٫۷ درصد دیوایس ها در حال اجراست. سهم ویندوزفون ۸٫۱ به میزان ۰٫۹ درصد افزایش داشته است و این در شرایطی است که سهم ویندوزفون ۸، ۱٫۷ درصد کاهش پیدا کرده است.
 • گوشی لومیا ۵۲۰ هنوز پرطرفدارترین گوشی ویندوزی به حساب می آید و ۱۶٫۱ سهم بازار را در اختیار دارد. پس از آن لومیا ۶۳۰ با ۹٫۵ درصد و لومیا ۵۳۵ با ۹٫۴ درصد در رده های دوم و سوم قرار دارند.
 • سهم نوکیا و مایکروسافت به میزان ۰٫۰۸ درصد افزایش پیدا کرده است در حالی که سهم سامسونگ و اچ تی سی ثابت مانده است. نکته ی جالب این است که هوآوی ۰٫۷ درصد از سهم خود را از دست داده است.
 • در شرایطی که لومیا ۶۴۰ در این ماه سهم ۲٫۴ درصدی از بازار آمریکا به دست آورده است، سهم لومیا ۶۳۵ به مقدار ۰٫۵ درصد و سهم لومیا ۵۲۱ به میزان ۱٫۲ درصد کاهش پیدا کرده است.
 • لومیا ۶۳۵ با سهم ۱۷٫۷ درصد، بالاترین سهم را در کشور کانادا به دست آورده است که بسیار جالب به نظر می رسد. پس از آن لومیا ۸۳۰ با ۱۷٫۷ درصد و لومیا ۵۲۰ با ۱۲٫۴ درصد در رده های بعدی قرار دارند. سهم گوشی لومیا ۶۳۵ افزایش ۷٫۳ درصدی داشته وسهم گوشی لومیا ۸۳۰ نیز ۸٫۹ افزایش یافته است و این در حالی است که سهم لومیا ۵۲۰ به میزان ۶٫۷ درصد کاهش پیدا کرده است.
 • در انگلستان، گوشی های لومیا ۴۳۵ و لومیا ۶۴۰ جای گوشی های لومیا ۹۲۰ و لومیا ۱۰۲۰ را در لیست پرطرفدارترین گوشی ها گرفته اند. همچنین سهم بازار گوشی لومیا ۵۲۰ به میزان ۲٫۳ درصد کاهش پیدا کرده و این در حالی است که سهم لومیا ۵۳۵، ۲٫۱ درصد افزایش یافته است.
 • در هندوستان، سهم لومیا ۵۲۰، ۰٫۵ درصد کاهش یافته است اما سهم گوشی های لومیا ۶۴۰ ایکس ال و لومیا ۵۴۰ به ترتیب ۰٫۶ درصد و ۰٫۵ درصد افزایش پیدا کرده است.

همچنین لازم به ذکر است که در این گزارش به گوشی های جدید و معرفی نشده ی مایکروسافت نیز اشاره شده است. گوشی RM-1127/28/29 که دارای صفحه نمایش ۴٫۷ اینچی ۷۲۰p بوده و احتمالا همان لومیا ۵۵۰ خواهد بود. همچنین گوشی RM-1150/52/54/46 که دارای صفحه نمایش ۵ اینچی ۷۲۰p است و احتمالا گوشی لومیا ۶۵۰ خواهد بود.

به نظر می رسد که لومیا ۶۴۰ در واقع لومیا ۵۲۰ جدید خواهد بود، چرا که این گوشی توانسته است سهم ۳٫۵ درصدی از بازار ویندوزفون به دست بیاورد، در حالی که لومیا ۵۲۰ بخشی از سهم خود را در این ماه از دست داده است. بعید می دانیم که در گزارش ماه آینده سورپرایزی در کار باشد چرا که بیشتر هواداران ویندوزفون منتظر معرفی پرچمدارن ویندوزفون هستند.

نظر شما همراهان ویندوزسنتر در مورد اعداد و ارقام منتشر شده توسط AdDuplex چیست؟ نظرات خود را در قسمت دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

3 Responses

 1. CYRUS

  این آمار نشون میده تعداد کسایی که حاضرن پول زیاد پای گوشی ویندوزی بدن کمه.
  از اونجائی که گوشی های پایین رده اندرویدی سرعت پایینی دارند و دچار هنگ میشوند و روون بودن گوشی های پایین رده ویندوزی حاضر به خرید ویندوز فون میشن و با هزینه بیشتر ترجیح میدهند گوشی اندرویدی یا آیفون بخرن.

  پاسخ
  • حسین جعفری

   میگما یه سوال چرا نمیری یه گوشی اندرویدی بگیری من هر پستی رو دیدم همش داری از ویندوز فون بد میگی شدی مثل میلاد
   میلادو همه میشناسن همش داشت ایراد میگرفت خخخخ
   خب ویندوز فون اگه بده و اندروید و ای او اس شاهکاره راحت برو اندروید بگیر خودتو از این بدبختی نجات بده والا اینجور که من میبینم اصلا دیگه ویندوز فون برات مهم نیست
   یه کم صبر کن همه چیز درست میشه حالا تو ویندوز ده هم که درست نشه تو اپدیتای دیگه همه چیز درسته میشه صبر کن اگرم میدونی صبر نداری که همون اندروید بگیر دردسرم نداشته باشی من ۱۰ ساله دیگم بشه صبر میکنم تا سیستم عامل محبوبم به اوج خودش برسه من از ویندوز فون ۷.۵ شروع کردم همه سختی هارو کشیدم تا الان خیلی خیلی پیشرفت کرده ینی هم ۷.۵ ،۷.۸،۸،۸.۱ رو تجربه کردم و پیشرفتو دیدم ایشالله همه چیز درست میشه فقط اجازه بده تا مایکروسافت اروم اروم پیش بره تا همه مشکلاتو رفع کنه
   موفق باشی

   پاسخ
 2. مازيار

  از سری ۶xx خوشم میاد، اگه ۶۵۰ مشخصات ارتقایافته ۶۲۵ رو داشته باشه میتونه انتخابم برای تعویض گوشیم با این مدل باشه!

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour