نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

اپل تصمیم دارد تولید دستگاه‌های آیفون را در ایالت کارناتاکای هند که در جنوب این کشور قرار دارد، آغاز کند. اپل پیش از این برای تولید دستگاه‌های مورد نیاز بازار هند به شرکت Foxconn چین متکی بود، اما حالا و با دایر کردن خط مونتاژ خود در هندوستان، دستگاه‌های تولید شده در این کشور را مستقیما در اختیار بازار هند قرار خواهد داد.

در ادامه با ویندوزسنتر همراه باشید:

اپل تولید آی‌فون در هندوستان را آغاز می‌کند

اپل در حالی قصد دارد خط تولید اختصاصی خود را در هند راه‌اندازی کند که تنها 2 درصد از سهم بازار موبایل این کشور را در اختیار دارد. این شرکت در سال گذشته‌ی میلادی چیزی در حدود 2.5 میلیون دستگاه را به هند صادر کرده است. به گفته‌ی وزیر فناوری اطلاعات هند، ازین پس تمامی این تعداد دستگاه در داخل کشور ساخته خواهد شد. قرار است این کارخانه در بنگلور که به عنوان قطب فناوری هندوستان شناخته می‌شود افتتاح شود.

وزیر فناوری اطلاعات هند در توییتی گفته است، این همکاری مهر تاییدی بر توانایی های موجود در کاراناتاکا خواهد بود، او معتقد است سرمایه‌گذاری اپل در این ناحیه باعث ایجاد اکوسیستمی بر مبنای جدیدترین فناوری‌های روز، در این منطقه خواهد شد.

هرچند برنامه‌ی زمان‌بندی مشخصی برای راه‌اندازی این کارخانه اعلام نشده است اما برخی گمانه‌زنی ها می‌گوید به زودی و تا ماه آوریل فرآیند راه‌اندازی این خط تولید آغاز خواهد شد.

پیوست

منبع: نئو وین

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour