نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

در پایان ماه ژوئیه،شرکت BBM اپلیکیشن مسنجر اندرویدی خود برای گوشی های بلک بری را منتشر کرد. آخرین ورژن از این اپلیکیشن با نسخه ی v3.3.7.94 ارائه شده است و شامل تعدادی تغییر در نحوه نمایش بصری، چگونگی نمایش و دسته بندی استیکرها و هم چنین آسان تر شدن مدیریت گروه های مسنجر BBM می باشد. با ویندوزسنتر همراه باشید.

آخرین نسخه مسنجر BBM منتشر شد

 

مسنجر BBM

تغییرات رسمی

  • بهبود UI برای چت کردن
  • جستجوی طبقه بندی شده برای رهیابی آسان
  • خدمات اکتشاف محلی برای ویدئو، موسیقی و سرگرمی
  • مدیریت گروه ها با استفاده از گزینه ی “Leave” و “Delete”
  • حفاظت پیشرفته در برابر اسپم ها
  • رفع ایرادات و باگ ها

تغییرات رسمی به وجود آمده در این نسخه، کمی شبیه سازی شده اند، اما برای گسترش این فهرست، افرادی که آخرین نسخه از این اپلیکیشن را دانلود می کنند، باید نگاهی به UI چت این اپلیکیشن به همراه بالون چت جدید و پس زمینه ی استاتیک آن بیندازند. کاربران اپلیکیشن BBM می توانند از استیکرهای دسته بندی شده، جدید و رایگان این اپلیکیشن لذت ببرند که با سرعت بسیار بیشتری نسبت به گذشته می توانند این استیکرها را بیابند. آن ها هم چنین می توانند ویژگی هایی برای رویدادهای مد نظر خود و تاپیک های موجود در گروه ها رابه صورت پیش فرض فعال نمایند. سفارشی سازی PINرایگان BBM از ماه جولای در دسترس خواهد بود.

شما هم اکنون می­توانید مسنجر BBM را برای سیستم­های عامل BlackBerry 10، اندروید و iOS از طریق کلیک بر روی این لینک دریافت نمایید.

پیوست
منبع: CrackBerry

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour