نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

بن افلک بازیگر سابقاً موفق هالیوود بار دیگر در فیلم برنامه ریزی شده‌ی لیگ عدالت، در شنل و لباس مخصوص بتمن حاضر خواهد شد. اما این امکان وجود دارد که وی کارگردانی فیلم مستقل بتمن را رد کند. با آخرین خبر از پروژه‌ی بتمن بن افلک در خدمتتان هستیم. با ویندوزسنتر همراه باشید.

پروژه‌ی بتمن بن افلک

افلک اخیراً در مصاحبه‌ای با نشریه گاردین، خبرهای جدیدی از فیلم جدید بتمن ارائه کرده است. پروژه‌ی بتمن بن افلک قرار بود با کارگردانی و ایفای نقش خود وی در نقش بتمن ساخته شود. او در مورد جدیدترین اقتباس سینمایی از شخصیت کمیک بتمن گفته است: «ایده اولیه‌ی ساخت فیلم همین بود. اما قضیه‌ی کارگردانی من در این فیلم کاملاً قطعی نیست و هنوز فیلم‌نامه‌ی کاملی وجود ندارد. اگر مجموعه اقدامات اولیه به نحوی که دلخواه من نباشد پیش نرود و از هر لحاظ مطمئن نشوم که این فیلم، فیلم فوق‌العاده‌ای از آب در خواهد آمد، به هیچ عنوان کارگردانی آن را قبول نخواهم کرد.»

هنوز برای این فیلم تاریخ اکران خاصی مشخص نشده است. افلک در حال نوشتن فیلم‌نامه‌ی بتمن است و جو مانگانیلو قرار است در نقش شخصیت منفی کلاسیک کمیک‌بوک‌های مارول یعنی DeathStroke به ایفای نقش بپردازد.

اما کمپانی برادران وارنر فیلم مستقل بتمن را در اولویت قرار داده است و Heat Vision در گزارش ماه گذشته‌ی خود ادعا کرده بود مراحل تولید فیلم لیگ عدالت به تأخیر افتاده است تا زمان مورد نیاز برای پروژه‌ی بتمن بن افلک فراهم شود.

افلک در مصاحبه‌های اخیرش بارها به روشنی اعلام کرده است که فیلم‌نامه‌ی بتمن هنوز به موضوعیت واحدی نرسیده و تنها در حال بررسی و پیشرفت است. او در یک مصاحبه‌ی آنلاین در فیس‌بوک با یکی از کارکنان نیویورک‌تایمز در مورد پروژه‌ی بتمن بن افلک گفته بود:«فیلم‌نامه هنوز در مرحله‌ی نگارش است و قصد ندارم در نوشتن آن عجله به خرج دهم. به هیچ عنوان نمی‌خواهم بتمن فیلمی متوسط از آب دربیاید.»

پیوست

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour