نام‌نویسی

پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

همه ی  ما با مرورگر محبوب UC Browser آشنایی داریم. برنامه ایی که به واسطه ی معماری برنامه نویسی و رابط کاربری روانش، مورد استفاده خیلی از کاربران برای سیستم عامل های مختلف بوده و هست. حالا نسخه ی دسکتاپ این مرورگر برای ویندوز آماده دانلود و استفاده است و شامل ویژگی هایی مثل مدیریت دانلود، دسترسی ابری، پوسته های متفاوت و نیز قابلیت داشتن افزونه های جانبی  (Adds-On) است. برخی ویژگی های شاخص این مرورگر به شرح زیر است:

  • با “دانلود سریع” می توانید از دانلود فایل ها با سرعت بالا لذت ببرید، در صورت بروز مشکل دو مرتبه دانلود را ادامه دهید و در آخر با فایل منیجر کارا آنها را مدیریت نمایید.
  • محیط برنامه، تنظیمات اتصال، افزونه ها و پوسته برنامه قابل شخصی سازی است و با رابط کاربری روان و جذاب ، لذت مرور صفحات وب را دو چندان می کند.
  • دسترسی ابری UC Browser ، امکان هماهنگ سازی بی وقفه بین نسخه ی دسکتاپ و دیگر ورژن ها و نیز دیگر دستگاه ها را برای شما به ارمغان می آورد.
  • سیستم مرورگری روان UC Browser ، باز کردن عکس ها و لینک ها را در مرور های بعدی با سرعت بالا میسر می سازد.

نسخه های موبایل این مرورگر تا به حال طرفداران زیادی داشته و رتبه خوبی را از نظر تعداد کاربر در دنیا دارد. حال باید دید که نسخه جدید این خانواده هم می تواند همین موفقیت را بدست آورد.

 

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

One Response

نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

نظرات شما برای ما ارزشمند هستند.

Developed by Nasour Naghipour