نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

Discord Client در حال حاضر برنامه چت جدیدی برای علاقمندان به بازی ارائه داده است، که هنوز نسخه رسمی آن را برای ویندوز 10 رونمایی نکرده است. اما این کار جلوی توسعه دهندگان را برای ساخت Discord App خودشان نمیگیرد. این نسخه غیر رسمی، هم اکنون در استور ویندوز در دسترس بوده و قابل نصب است. با ویندوز سنتر همراه باشید.

Discord Client

البته اپلیکیشن Discord هنوز جای کار زیاد داشته و باید منتظر آپدیت های بعدی آن شد. در حال حاضر، این برنامه ویژگی های سادگی را پشتیبانی کرده و فقط اجازه ارسال پیام متنی را به شما می دهد و نمیتوانید تصاویر و فیلم را ارسال نمایید. به نظر نمی رسد این برنامه توانایی ایجاد کانال های جدید و همچنین کانال های صوتی را داشته باشد. برنامه نویس این برنامه در حال برنامه ریزی برای اضافه کردن ویژگی های بیشتری در آینده است، به طوری که هر هفته یا هر ماه اپلیکیشن بهتر شده و ارتقا پیدا کند:

من منتظر افراد دیگری هستم که در توسعه Discord Client مرا یاری کنند. این اپلیکشین بسیار زیبا و کاربردیست و به شما اجازه می دهد تا در کانال های خود به راحتی فعالیت کنید. من به دنبال اضافه کردن ویژگی های جدیدی هستم.

سیاست های جدید و به موقع شرکت مایکروسافت زمینه را برای تشویق توسعه دهندگان و برنامه نویسان برای تولید اپلیکیشن های یونیورسال فراهم کرده است. همین موضوع افزایش روزافزون برنامه های جدید در استور را به دنبال دارد.

شایان ذکر است که Discord Client براساس پلتفرم ویندوز 10 نوشته شده و بصورت یونیورسال ارائه شده است، که بزودی به روی تمامی دستگاه های ویندوزی مانند، Xbox One ارائه می شود. برنامه بصورت رایگان در استور ویندوز 10 دردسترس بوده و شما می توانید با استفاده از لینک زیر دریافت نمایید.

به نظر شما این اپلیکیشن می تواند به سرعت نیاز کاربران ویندوزی را مرتفع سازد؟ اگر تجربه ای در استفاده از این برنامه دارید با ما به اشتراک بگذارید.

 discord-client

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour