نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

HMD Global اولین اسمارت فون اندرویدی برند Nokia با نام نوکیا 6 را معرفی کرد. اما به نظر می‌رسد داستان هنوز ادامه دارد. با ویندوزسنتر همراه باشید.

نوکیا

Nokia 6 توسط فاکسکان و تحت لیسانس غول تکنولوژی فنلاند ساخته شده است.

گوشی هوشمند نوکیا 6 یک گوشی میان رده با بدنه فلزی است که با سیستم عامل اندروید 7.0 (نوقا) و پردازنده اسنپ‌دراگون 430 در دسترس قرار گرفته است. این همان گوشی است که در اطلاعیه های قبلی این کمپانی بر این موضوع تاکید شده بود که قرار است با قیمتی رقابتی و کیفیت بالا در مارکت تلفن های همراه هوشمند به رقابت با هم‌رده ها بپردازد.

در حال حاضر به نظر می رسد که این کمپانی گوشی های اندرویدی بیشتری را در کنگره جهانی موبایل (MWC 2017) در ماه آینده معرفی خواهد کرد.

کمپانی نوکیا در صفحه فیس بوک خود نوشت:

آماده شوید! نوکیا 6 در حال آمدن به چین است! اطلاعات بیشتر در تاریخ بیست و ششم فوریه… این تاریخ را ذخیره کنید!

تاریخ ذکر شده همزمان با کنگره جهانی موبایل می باشد که در شهر بارسلون در تاریخ 27 فوریه 2017 برگزار خواهد شد و با توجه به اطلاعات منتشر شده ی قبلی، 6 یا 7 گوشی اندرویدی برند نوکیا در سال 2017 منتشر خواهند شد.

این اطلاعیه پس از آن که بخش Devices & Services نوکیا در سال 2014 از آن کمپانی مایکروسافت گردید، هیجان بسیار زیادی برای طرفداران این برند محبوب در رابطه با بازگشت این کمپانی فنلاندی به وجود می آورد. گزارش های اخیر هم چنین نشان می دهد که نوکیا احتمالا بر روی یک دستیار صوتی دیجیتال کار می کند؛ هر چند که این گزارش ها تا‌کنون تایید نشده است.

با ویندوزسنتر در ارتباط باشید و از این طریق خبرهای بیشتری را در ارتباط با کنگره جهانی موبایل 2017 جویا شوید.

پیوست

منبع: Neowin

One Response

  1. sayan

    آیا شایعه اینکه نوکیا ویندوز فون هم به بیرون خواهد داد رو تایید میکنید
    لطفا” در این مورد هم مطالبی بگذارید
    شاید در این کنفرانس مدل ویندوزی هم نمایان بشه چرا که دور از انتظار نیست با توجه به اینکه نوکیا با ویندوز زنده است و ویندوز هم با نوکیا زنده است .

    پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour