نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

گواهینامه دستگاه ها معمولا بینش و چشم اندازی به ما می دهند تا دربیابیم که در دنیای لومیا ها چه چیز جدیدی می گذرد. ما هنوز برای چند گوشی میان رده Lumia 650, Lumia 750 و احتمالا Lumia 850 منتظر هستیم تا از آن ها پرده برداری شده و در فروشگاه ها عرضه شوند.

اکنون یک لومیا با کد RM-1182 مراحل اخذ گواهینامه خود را در اندونزی گذرانده است. از آنجایی که در مشخصات, نام ” مایکروسافت ” نیز دیده می شود, این گوشی احتمال بسیار زیاد یک لومیا خواهد بود. ما قبلا در باره خانواده RM-1150 شنیده بودیم که با صفحه نمایش 5 اینچی و روزلیشن 720P در پایگاه داده Adduplex مشخص شده بودند. بنابر این دستگاه RM-1182 قطعا یک دستگاه متفاوت از خانواده RM-1150 می باشد.

تصویر انتشار یافته:

RM-1182

ما قبلا به اطلاع رسانده بودیم که گوشی میان رده لومیا 750 (ویا هر اسمی که بعدا خواهد داشت) در میانه ماه دسامبر تا اوایل ماه ژانویه معرفی خواهد شد. و بر اساس منابع Zauba  این گوشی در حال تست در کشور هند می باشد. لومیا 650 نیز در منابع Zauba دیده شده است.

اکنون ما دو گوشی ناشناخته با کد های خانواده RM-1150, RM-1152, RM-1154, RM-1156 داریم و خانواده دیگری نیز با کد RM-1182 اکنون شناخته شده است. بنابر این در پایان باید بگوییم که دو گوشی جدید لومیا در را هستند!

نظر شما همراهان ویندوز سنتر چیست؟ آیا لومیا های جدید در را هستند؟ نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

4 Responses

  1. امیر

    سلام
    دوستان خواهشا یکی جواب منو بده. من گوشیم ۱۵۲۰ اخرین بیلد ویندوز ۱۰ هو روشه ولی نمی دونم چرا برا من فیلمبرداری اسلوموشن و ۴کی فعال نشده. رام گوشیم هم فنلاند. در ضمن تنظیمات کمرا رو هم رو ۷۲۰ میزارم ولی باز خبری :-(

    پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour