وودی هارلسون(Woody Harrelson) به طور رسمی به جمع بازیگران فیلم هان سولو (Han Solo) اسپین آف جدید «جنگ ستارگان» پیوست. با ویندوزسنتر همراه باشید.

هان سولو

حالا در برنامه‌های وودی هارلسون برای سال 2017 سفر به کهکشان‌های دور دست نیز دیده می‌شود. در اوایل هفته‌ی گذشته بحث‌هایی از حضور این بازیگر در اسپین اف جدید «جنگ ستارگان» یعنی فیلم هان سولو وجود داشت که اکنون به نظر می‌رسد که آن بحث‌ها به حقیقت پیوسته‌اند.
سایت رسمی «جنگ ستارگان» حضور هارلسون را در کنار دیگر بازیگران این فیلم از جمله آلدن اهرنرایش (Alden Ehrenreich)، دونالد گلوور (Donald Glover) و امیلیا کلارک (Emilia Clarke) تایید کرده است. به نقشی که هارلسون باید در آن ایفای نقش کند هیچ اشاره‌ای نشده اما شایعاتی مبنی بر این که او استاد و مربی پان می‌باشد وجود دارد (با توجه به اسپین اف قبلی «جنگ ستارگان» یعنی فیلم یاغی: داستانی از جنگ ستارگان (Rogue One: A Star Wars Story) باید منتظر هر اتفاقی در هان سولو باشیم). به هر حال کارگردانان فیلم فیل لرد (Phil Lord) و کریس میلر (Chris Miller) از حضور هارلسون در فیلمشان بسیار هیجان زده هستند.

آن‌ها در بیانیه‌ای گفتند: “ما برای همکاری با بازیگری فوق‌العاده هنرمند و خلاق مثل وودی بسیار هیجان زده هستیم. قابلیت و مهارت او در تلفیق طنز و ترحم اغلب در نقش‌های یکسان واقعاً منحصر به فرد است.او همچنین در بازی پینگ پونگ مهارت بسیار بالایی دارد”

هان سولو در سال 2018 اکران خواهد شد و باید دید آیا می‌تواند توقع بالای هواداران جنگ ستارگان را برآورده کند یا خیر.

پیوست

منبع: پلی لیست

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

نظرات شما برای ما ارزشمند هستند.

Developed by Nasour Naghipour