نام‌نویسی

پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

اخیراً مایکروسافت وبسایتی به نام “How-old.net” را معرفی کرده که افراد با مراجعه به آن خواهند توانست که سن افراد و حتی سن خودشان را تنها از روی عکس مورد نظر بدست آورند. اگرچه ممکن است این ویژگی از نظر کاربران بینگ معمولی به نظر برسد، ولی ویژگی جالبی است.

شما با جستجوی تصاویر در اینترنت و البته با استفاده ی موتور جستجوی بینگ، می توانید از این ویژگی استفاده کنید. برای این کار طبق مراحل زیر پیش بروید:

 • به سایت www.bing.com بروید و از کادر بالایی روی”Images” کلیک کنید.

Capture2

 • نام فرد مورد نظر که قصد دانستن سن او را دارید وارد کرده ونشانگر موس را روی تصویر بگیرید تا علامتی در بالا سمت راست ظاهر شود. سپس روی آن کلیک کنید:

Untitled-1

 • برای نمایش سن خودتان به سایت how-old.net رفته و با کلیک بر روی گزینه ی”use your own photo” عکس خود را از رایانه انتخاب کنید و منتظر بمانید تا تصویرتان آنالیز شده و سن تان نمایش داده شود.

Capture6

قابل توجه است که قابلیت نمایش سن هنوز کاستی هایی دارد و ممکن است سن فرد را حتی با ۱۰ سال اختلاف نشان دهد. البته در آینده شاهد بهبودی هایی خواهیم بود.

نظر شما در مورد این ویژگی موتور جستجوی بینگ چیست؟ آیا سن شما را درست نمایش داد؟

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

3 نظر

 1. illustray

  خیلی ها فکر میکنن این نرم افزار تشخیص سن هستش بلکه اصلا همچین نرم افزاری غیر ممکن و حتی پر از اشکاله این نرم افزار مایکروسافت تخمین سن براساس چهره هستش بطور مثال یک فرد ارایش کرده مطمئنا جوان تر بنظر میرسه الگوریتم این برنامه به این شکل هستش که حدس میزنه که این چهره به چند سال می خوره نه اینکه این فرد چند سالشه

  پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
  پاسخ دادن
  • sirwan

   خوب اگه کسی ارایش کنه باید پیش شما هم سنش کمتر تخمین میزنید چه برسه به این برنامه :)

   پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
   پاسخ دادن

نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

نظرات شما برای ما ارزشمند هستند.

Developed by Nasour Naghipour