آیا در شهری زندگی می کنید که نرم افزارهای معروف آب و هوایی مانند Bing Weather و ACCU Weather از آن پشتیبانی نمیکند؟ آیا محیط نرم افزارهای هواشناسی سردرگم کننده است؟ در ادامه با ما همراه باشید تا یکی از ساده ترین نرم افزارهای هواشناسی که هدف آن این گونه شهر هاست را به شما معرفی کنیم.

نرم افزار Iran Weather که توسط صادق رضایی فر توسعه داده شده است با محیط بسیار ساده و مرتب خود، می تواند به یکی از پرکاربرد ترین برنامه های تلفن همراهتان تبدیل شود. البته توجه داشته باشید که طبق توضیحات برنامه نویس، هنوز تمام شهر ها در آن پشتیبانی نمی شوند و در هر بروزرسانی شهرهای بیشتری به آن اضافه می شود.

 

اگر می خواهید کمی تخصصی تر اطلاعات جوی شهر خود را بدست آورید نگران نباشید زیرا همانطور که در تصویر بالا میبینید اطلاعاتی از میزان رطوبت نسبی، دید افقی و میزان بارندگی نیز در کنار بیشینه و کمینه دما در این نرم افزار گنجانده شده است.

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)

2 نظر

  1. Alireza_Alemi

    من همیشه قبل از اینکه برم بیرون، هواشناسی رو نگاه میکنم و نیاز به اطلاعات و دقیق و کافی رو دارم
    با توجه به نصب برنامه من محیط زیبا و قابل رشدی رو مشاهده کردم و نیاز به آپدیت و بیشتر شدن قابلیتها همچون هواشناسی ساعتی و تصویر های زیبا برای بیانکردن نوع حالت آب و هوا و پیش بینی روزانه و هفتگی وووو های دیگر که من منتظر آپدیتهای آینده ی این برنامه ی خوب و عالی رو دارم

    پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
    پاسخ دادن

نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

نظرات شما برای ما ارزشمند هستند.

Developed by Nasour Naghipour