نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

جمعه و با انتشار اخبار ناگوار از حادثه تیراندازی فرودگاه فورت لادردیل بسیاری در بهت فرو رفتند. این حادثه زمانی رخ داد که یک فرد مسلح به نام استبان سانتیاگو شروع به تیراندازی به سمت افراد حاضر در فرودگاه کرد. در نتیجه‌ی این تیراندازی پنج نفر کشته و هشت نفر دیگر مجروح شدند.

در ادامه با ویندوزسنتر همراه باشید:

مک‌بوک تیر‌اندازی

در گیرودار همین اخبار مردی ادعا کرد که به لطف لپتاپش از اصابت گلوله در امان مانده است. در زمان تیراندازی، استیو فراپر در سالن تحویل چمدان‌ها حضور داشت که با شنیدن صدای تیراندازی وسایل خود را رها کرده و پناه می‌گیرد. همین جابه‌جایی باعث می‌شود تا کیف حاوی لپتاپ در زاویه ای قرار بگیرد که در زمان شلیک گلوله به سمتش به شکل یک سپر عمل کند.

آقای فرارپر در گفتگو با برنامه‌ی خبری 360 درجه‌ی اندرسون کوپر که پس از حادثه انجام شده است می‌گوید:

“کوله‌پشتیم مرا نجات داد. در زمانی که دراز کشیده بودم کوله پشتی همچانان در پشتم قرار داشت و  هنگام تیراندازی محاجم به سمتم نقش یک سپر را بازی کرد.”

آقای فراپر تا پس از حادثه از اینکه مک‌بوکش او را از یک جراحت شدید نجات داده است با خبر نبود.

” وقتی که پس از حادثه برای بررسی بدنم به حمام رفتم متوجه شدن که گلوله وارد کوله پشتی شده و با لپتاپم برخورد کرده است. زمانی که کوله پشتی را برای کمک به تحقیقات در اختیار FBI قرار دادم آنها متوجه شدند که گلوله پس از برخورد با مک‌بوک در یکی از جیب های کوله پشتی گیرکرده است..”

از اینجا می‌توانید ویدیوی کامل مصاحبه‌ی تلفنی آقای فراپر با Anderson Cooper را مشاهده کنید

پیوست

One Response

  1. بهنام

    اینا بیشتر تبلیغاتیه تا واقعی. جالبه فقط هم واسه محصولات apple همچین خبرایی میاد

    پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour