در ایتدای سال جاری، شرکت مایکروسافت اعلام کرد در حال کار بر روی یک نسخه از نرم افزار Skype  با نام Universal برای ویندوز ۱۰ و ویندوز ۱۰ نسخه موبایل است. مایکروسافت در پیش نمایش مربوطه، زمان انتشار نرم افزار را پایان تابستان اعلام کرده بود. اکنون اما تابستان سپری شده است و سوال اینجاست: پس چرا خبری از نسخه جدید Skype نیست؟

به نظر می آید که افراد گروه Skype در Redmond مشغول کار بر روی آن هستند. ما در این خصوص از مایکروسافت پرس و جو کردیم و آن ها در پاسخ چنین گفتند:

ما در صدد آن هستیم که نسخه ای که برای ویندوز ۱۰ ارائه می کنیم بهترین تجربه ممکن ما در این زمینه باشد به همین دلیل زمان بیشتری را در راستای آماده سازی آن برای کاربران به کار می گیریم. در خلال این زمان، شما می توانید از نسخه Desktop اسکایپ، نسخه موبایل و همچنین نسخه تحت وب آن بر روی Edge بهره بگیرید.

تا کنون زمان خاصی برای انتشار نسخه Universal نرم افزار Skype مشخص نشده است. اما ظاهرا اعلامیه قبلی مایکروسافت در خصوص تاریخ انتشار آن در تابستان دیگر معنا و مفهومی ندارد. به نظر می رسد نسخه Universal اسکایپ به همراه به روز رسانی Threshold 2 در نوامبر سال جاری به کاربران ویندوز ۱۰ عرضه شود.

نظر شما همراهان ویندوزسنتر در این خصوص چیست؟

پسندیدم(3)نپسندیدم(0)

نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

نظرات شما برای ما ارزشمند هستند.

Developed by Nasour Naghipour