نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

چند ساعت پیش، گزارشی درباره اینکه برخی کاربران گوشی های ویندوزی ایمیلی از لینکداین دریافت کردند مبنی بر اینکه شرکت تنها تا 15 ژانویه 2017 از نسخه قدیمی برنامه LinkedIn پشتیبانی به عمل خواهد آورد. به علاوه شرکت در ایمیل مذکور از کاربران خواسته بود که برنامه خود را به نسخه نهایی اندروید و iOS آپگرید کنند. دوستان گرامی برای اطلاع از ادامه خبر همراه ما در ویندوز سنتر باشید.

برنامه لینکداین

برنامه لینکدین برای گوشی های ویندوزی متوقف نخواهد شد

با این حال، شرکت تصریح کرد کاربران گوشی های ویندوزی با وجود تغییرات اعمال شده، با مشکلی مواجه نخواهند شد. به بیان واضح تر، برنامه لینکداین گوشی های ویندوزی “LinkedIn Windows Phone” طبق معمول بعد از 15 ژانویه هم به کار خود ادامه خواهند داد، و در ویندوز استور نیز همچنان نمایش داده خواهد شد. اظهارات دقیق این شرکت به شرح زیر است:

برخی کاربران گوشی های ویندوزی چند ساعت پیش ایمیل اشتباهی مبنی بر اینکه ما قصد داریم نسخه قدیمی برنامه خودمان را از رده خارج کنیم، دریافت کردند. کاربران از طریق نسخه ویندوز این برنامه به لینکدین دسترسی دارند و نسخه های قدیمی تر برنامه گوشی های ویندوزی همچنان به صورت عادی به کار خود ادامه خواهند داد. به علاوه کاربران جدید گوشی های ویندوزی نیز می‌توانند برنامه را از طریق ویندوز استور دانلود کنند.

هر چند ما در مطالب زیادی بارها و بارها خواندیم که برنامه LinkedIn از دسامبر 2013 تاکنون به روز رسانی نشده است و در نسخه های اندروید و iOS کمبود های زیادی به چشم می آید، اما این خبر برای کسانی که مکرراً از این برنامه استفاده می کنند، خبر خوبی خواهد بود.

پیوست

منبع: Onmsft

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour