نام‌نویسی

پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

اپل به زودی سخت‌افزارهای کامپیوتر خود را در خاک ایالات متحده خواهد ساخت، هرچند این محصولات برای کاربران نهایی طراحی نشده‌اند. شواهد حاکی بر این است که اپل اقدام به یکپارچه سازی برخی تجهیزات سرور خود در یک تاسیسات مرکزی در Mesa ایالت آریزونا کرده است. با ویندوزسنتر همراه باشید

تولید سخت‌افزارهای اپل در خاک ایالات متحده

اسناد درخواست تصویب طراحی “منطقه تجارت خارجی” نشان می‌دهند اپل به دنبال مونتاژ محصولات نهایی تکنولوژی خود درون خاک ایالات متحده است. این کمپانی قصد دارد سرورها و تجهیزات دیتاسنتر را خود بسازد و مونتاژ کند. گزارش‌های قبلی در اوایل سال 2016 نشان می‌داد اپل بخش عظیمی از دیتاسنتر خود را به منظور بالا بردن امنیت به صورت داخلی منتقل کرده است.

کمپانی اپل این سایت را به عنوان مرکز بین المللی دستورات داده ها معرفی کرده است که وظیفه اش هدایت کردن ساخت و سازهای تکنولوژیک قفسه های دیگر دیتاسنتر ها است. استفاده ی این محصول برای مصرف کنندگان نیست و دیتاسنترهای بین المللی دیگری که توسط این سایت پشتیبانی خواهند شد از آن استفاده خواهند کرد

اپل تاکنون چندین بار از طرف سیاستمداران و گروه‌های حامی خود برای ساخت برخی محصولات موفقش مانند ایفون و کامپیوترهای مک در چین تحت فشار قرار گرفته، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده گفته اپل باید محصولات خود را در خاک این کشور تولید کند.

باید به این نکته اشاره کرد که این عمل اپل نمی‌تواند برای تجهیزات الکترونیکی ساخته شده برای کاربر نهایی باشد. کمپانی اپل بیشتر به دنبال افزایش امنیت تولید و بهره‌وری است نه یک عمل سیاسی و طراحی مجدد عملیات لاجستیکی کمپانی.

اپل میگوید تاسیسات Mesa سال گذشته با استخدام حدود 150 مهندس، تکنسین و مدیر با حقوق بالا شروع به کار کرده است.

پیوست
منبع: neowin
پسندیدم(1)نپسندیدم(0)

نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

نظرات شما برای ما ارزشمند هستند.

Developed by Nasour Naghipour