بیلد 15055 ویندوز 10 موبایل و PC برای حلقه فست اینسایدر منتشر شد

بیلد 15055 ویندوز 10 موبایل و PC برای حلقه فست اینسایدر منتشر شد

روز گذشته مایکروسافت بیلد 15055 را برای حلقه فست اینسایدر برای ویندوز 10 موبایل و PC منتشر نمود. برای بررسی بیشتر با ویندوزسنتر همراه باشید.

این خبر تنها دو روز پس از خبر انتشار بیلد 15051 ویندوز 10 موبایل به گوش می رسد و بدین ترتیب این دومین باری است که در طی یک هفته دو بیلد متفاوت برای حلقه فست اینسایدر منتشر می شود. البته اگر بیلد 15048 را که روز چهارشنبه برای حلقه اسلو منتشر شده بود را، در نظر نگیریم، این اولین بیلدی است که این هفته برای نسخه PC منتشر شده است.

طبیعتا هیچ ویژگی جدید قابل توجهی به همراه این بیلد معرفی نگردیده و این موضوع به دلیل این است که بروز رسانی سازندگان به زودی در ماه آوریل منتشر خواهد شد. به همین دلیل و به احتمال قوی مایکروسافت در ماه جاری نسبت به انتشار بیلدهای RTM  (بیلدهایی که قبل از انتشار عمومی برای اینسایدری ها منتشر می شوند) اقدام خواهد نمود. در واقع بسیاری معتقد بودند که بیلد 15051 یک بیلد RTM است که با انتشار بیلد 15055 این احتمال غیر ممکن خواهد بود.

از این پس تا زمان انتشار آپدیت سازندگان باید منتظر بیلدهای مکرر دیگر همراه با بیلدهای RTM باشیم که ابتدا برای حلقه های فست و اسلو و سپس بصورت پیش نمایش منتشر می‌گردند تا کاربران و مهندسان را برای آپدیت سالیانه مذکور آماده سازند.

[divider]پیوست[/divider]

[column size=one_half position=first ]منبع: NeoWin[/column]

وحید وب‌سایت
علاقه مند به فیلم، کتاب و بازی های کامپیوتری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.