نام‌نویسی

پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

کمی قبلتر در هفته‌ی جاری دونا سارکر اعلام کرد که کاربران اینسایدر هفته‌ی دیگری را هم بدون یک بیلد جدید خواهند گذراند، چرا که در 30 روز گذشته هیچ نسخه‌ی جدیدی از ویندوز 10 در Fast ring منتشر نشده است. علت این تاخیر کشف مشکلی در Feedback Hub اعلام شده که باعث بروز خطا در به‌روز رسانی و ارتقا به نسخه‌ی های جدید بعدی خواهد شد.

در ادامه با ویندوزسنتر همراه باشید:

ویندوز 10

حالا و پس از درز این به روز رسانی به بیرون به نظر می‌رسد آپدیت کنسل شده، نسخه‌ی 15002 از ویندوز 10 بوده است. WalkingCat، کاربر توییتر و افشاگر مشهور مایکروساف این به روز رسانی را به صورت یک ایمیج ساخته شده توسط Desktop App Converter بر روی اینترنت قرار داده است.

دانلود: ایمیج Desktop App Converter شامل بیلد 15002 ویندوز10

https://t.co/SNuKOZ8gGy

(— WalkingCat @h0x0d)

مشابه سایر نسخه‌های غیر رسمی، این ایمیج را نیز با مسئولیت خودتان نصب می‌کنید. در حقیقت دو دلیل محکم برای استفاده نکردن از این ایمیج وجود دارد، اول اینکه این نسخه به صورت یک ایمیج ISO استاندارد ارائه نشده و توسط Desktop App Converter تهیه شده است.

دلیل دیگر هم همان دلیلیست که دونا سارکر برای تاخیر در انتشار رسمی این نسخه اعلام کرده بود. به دلیل ایرادات این نسخه در ارتقا به نسخه های بعدی شما با نصب این ایمیج برای آپدیت های بعدی به مشکل خواهید خورد.

توجه داشته باشید که بیلد 14986 اولین بیلد از ویندوز 10 بود که از پلتفرم UUP برای آپدیت سیستم عامل استفاده می‌کرد بنابر این کاربران می‌بایسد همزمان با ارائه‌ی آپدیت بعدی از این قابلیت استفاده می‌کردند. به همین دلیل به نظر می‌رسد مسئول مشکلاتی که حالا تیم توسعه ویندوز با آن روبه‌رو هستند همین قابلیت UUP باشد.

مضاف بر این ما هنوز نمیدانیم بعد از آخرین آپدیت ویندوز که دو هفته‌ی قبل به بیرون درز کرد چه قابلیت های دیگری به آن اضافه شده اند که ممکن است منجر به اشکالات اخیر شده باشند. به نظر می‌رسد در حال حاضر بهترین انتخاب استفاده از بیلد 14997 و انتظار برای ارائه‌ی رسمی آپدیت جدید باشد.

پیوست

 

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)

نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

نظرات شما برای ما ارزشمند هستند.

Developed by Nasour Naghipour