نام‌نویسی

پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

بیلد جدید ویندوز

تنها چند روز تا شروع نمایشگاه CES 2017 باقی مانده و از اواسط ماه دسامبر خبری از نسخه های پیش نمایش اینسایدر نیست! گذشته از آپدیت‌های تجمیعی که تا روز کریسمس انجام شد، فعلا تنها باید با خبری که از بیلد 14997 در روز کریسمس به بیرون درز پیدا کرد سر کنیم. به نظر می آید بیلد جدیدی قرار است بزودی در دسترس قرار بگیرد. با ویندوزسنتر همراه باشید.

بیلد جدید ویندوز

در صورتی که شایعات درست باشند، اولین بیلد با شماره بالای 15000 به زودی راه خود را به کامپیوترها باز خواهد کرد. به دلیل استفاده از آرم CES 2017 در توییت‌ها بیلد 10.0.15003 که یک Creators Update (بروزرسانی سازندگان) است احتمالا در طول نمایشگاه CES 2017 در دسترس قرار خواهد گرفت.

در خط دوم، نوشته “.Todos los derechos reserados” به زبان اسپانیایی است و به معنی “کلیه حقوق محفوظ است” می‌باشد، که نشان می‌دهد این بیلد توسط یکی از شرکای اسپانیایی ساخته شده است.

بر اساس آخرین گزارشات، بروزرسانی سازندگان ویندوز 10 که به نام نسخه 1704 (برای آپریل 2017) نامیده می‌شود، یک ویژگی قفل شده است که قرار بود اواسط تا پایان ژانویه دریافت و برای فعال شدن در ماه آپریل برنامه‌ریزی شده بود حالا ممکن است در ماه مارس دریافت شود.

در هر صورت منبع این عکس نامشخص است و تا اعلام رسمی مایکروسافت یا انتشار عمومی آن منتظر خواهیم ماند.

پیوست
منبع: neowin
پسندیدم(1)نپسندیدم(0)

نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

نظرات شما برای ما ارزشمند هستند.

Developed by Nasour Naghipour