نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

 جناب آقای مرصاد منشادیان اپلیکیشن جدید و محبوب خود را با نام Personal Files به صورت یونیور سال عرضه کرده است که شما کاربران عزیز می توانید از آن استفاده نمایید. این اپلیکیشن در زمینه ی امنیتی فعالیت دارد و به شما کمک خواهد کرد که فایل های خود را مخفی کنید تا هیچ فرد دیگری به غیر از خودتان به آن دسترسی نداشته باشد. اپلیکیشن ایرانی Personal Files در تاریخ 01/04/2016 آپدیت شد و ورژن جدید این اپلیکیشن 2.0.0.0 شده است. برنامه نویس عزیز مرصاد منشادیان در این آپدیت تغییرات زیادی از جمله تغییراتی در ظاهر اپلیکیشن داده اند که نسبت به قبل عالی تر و ظاهری جالب و شکیل تر به خود گرفته است. برای بررسی بیشتر این آپدیت با ویندوزسننتر همراه باشید.

شرح تغییرات در این آپدیت :

 • ایجاد تغییراتی رابط کاربری ( تغییر ظاهر اپلیکیشن)
 • امکان پشتیبان گیری (بکاپ) دیتای برنامه در حافظه وان درایو فعال شد
 • رفع بانگ های شناخته شده

در اصل شما با استفاده از این برنامه یک حافظه ی امن در گوشی خودتان می سازید که فقط مخصوص به خودتان است همچنین این برنامه به صورت یک فایل منیجر قدرتمند عمل می کند که می توانید بر روی فایل های خودتان مدیرت کامل داشته باشید.

ویژگی های اپلیکیشن:

 • این اپلیکیشن به صورت یونیور سال می باشد
 • رابطه ی کاربری بسیار آسان و شیک
 • امکان رمز گذاری بر روی انواع فایل ها
 • امکان استفاده به صورت فایل منیجر

توجه : این برنامه را می توان 6 مرتبه به صورت رایگان استفاده کرد و سپس می بایست با مبلغ حدود 3000 تومان آن را خریداری نمایید.

این اپلیکیشن دارای حجم بسیار کم می باشد و شما کاربران عزیز می توانید آن را دانلود نمایید و از آن استفاده کنید. همچنین برای حمایت از برنامه نویس عزیز به اپلیکیشن در استور امتیاز دهید.


نظر شما کاربران عزیز در مورد برنامه Personal Files چیست؟

3 Responses

 1. امین

  من دارمش . خیلی عالیه. مخصوصا با این اپدیت اخری خیلی خوب شد . دستش درد نکنه. از شما هم ممنونم

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour