نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

با معرفی اپلیکیشن های بسیار خوبی که از سوی برنامه نویسان ایرانی دیده ایم باعث شده است که اپلیکیشن های فارسی زیادی وارد استور ویندوزفون شود. اکنون یکی از کاربران سایت ویندوز سنتر جناب آقای ساسان شعبانی یک اپلیکیشن خوب و کاربردی را وارد استور ویندوزفون کرده است که شما با استفاده از این اپلیکیشن می توانید به راحتی کد های پیشواز مورد علاقتان را پیدا کنید. در اپلیکیشن کد های پیشواز سه اپراتور اول ، دوم و سوم موجود است.

در ادامه برنامه نویس گرامی فرمودند:

با سلام و خسته نباشید خدمت کاربرای ویندوز سنتر . Pishvaz اپلیکیشن ای که شما با استفاده از اون میتونید کد آهنگ پیشواز مورد نظرتون رو پیدا کنید و با کپی کردن کد اهنگ پیشواز مورد نظرتون رو دریاقت کنید . یکی از خوبی های اپلیکیشن اینه که شما مجبور نیستین به دنبال کد پیشواز مورد نظر در اینترنت بگردین . و با استفاده از اپلیکیشن میتونید با در نظر گرفتن اپراتور سیم کارت خودتون کد پیشواز رو دریافت کنید. (در هر اپدیت اپلیکیشن تعداد خوانندگان بیشتری به برنامه اضافه میشوند).

محیط ساده و زیبای اپلیکیشن هم باعث شده که جذابیت بیشتری داشته باشد. این اپلیکیشن را نصب کنید و برای حمایت از برنامه نویس به آن امتیاز دهید. در این لینک می توانید با برنامه نویسی عزیز در ارتباط باشید.

۱ copy

۲

3 Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour