نام‌نویسی

پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

اپلیکیشن آشپزی ایرانی هدیه ای به کاربران عزیز می باشد که کمک بسیار بزرگی به کاربرانی که علاقه به یادگیری آشپزی را دارند کرده است و آموزش ها به صورت تهیه ی مواد لازم غذا و طرز تهیه و پخت می باشد  . این اپلیکیشن توسط برنامه نویس عزیز NeshatSa عرضه گردیده است و یک اپلیکیشن بسیار کامل و عالی می باشد و اگر شما جزو کسانی می باشید که علاقه ی زیاد به یادگیری و پخت غذا های متنوع می باشید دیگر نیازی به خرید کتاب های گران قیمت و خواندن و صرف کردن زمان نمی باشد فقط کافیست این اپلیکیشن رایگان را بر روی گوشی ویندوزفونی خود نصب نمایید و از دست پخت خوشمزه ی خود لذت ببرید .اپلیکیشن به صورت کامل و مرجع می باشد و آموزش پخت انواع پلو ها ، سوپ و آش ، ترشی ها ، دسر وسالاد ،خورش ها ،کباب ها توضیح داده شده است و می توان گفت این اپلیکیشن یک مرجع کامل آشپزی مخصوص کابران ویندوزی می باشد . حجم بسیار کم و طراحی گرافیکی خوب این اپلیکیشن جذابیت آن را چند برابر کرده است . امیدواریم برنامه نویس عزیز بزودی آپدیت های بعدی اپلیکیشن توسط برنامه نویس را ارئه شود و غذا های بیشتری در اپلیکیشن اضافه گردد. در استور به اپلیکیشن های ایرانی امتیاز دهید تا شاهد پیشرفت خوب برنامه نویسان عزیزمان باشیم . سایت ویندوز سنتر این اپلیکیشن را به شما کاربران عزیز پیشنهاد می کند و به هیچ وجه این اپلیکیشن عالی را از دست ندهید.

در هنگام اجرای اپلیکیشن در منوی بالا سر تیر لیست غذا ها برایتان نمایش داده می شود .

  • خورش ها : در این قسمت نحوه ی پخت انواع خورش ها را برایتان توضیح داده شده که این خورش ها عبارت اند از : خورش بامیه ، خورش قورمه سبری ، خورش قیمه بادمجان ، خورش قیمه ، خورش ریواس ، خورش کرفس ، خورش فسنجان ، خورش قسمه آلو ، خورش کاری با مرغ ، خورش سبزی فسنجان ، خورش نخود آله ، خورش کدو و گردو دامغانی ، خورش بایمه کم آب ، خورش چغاله بادام ، خورش کرفس با سویا ، خورش هویج با مرغ ، خورش مرغ آلوی مشهدی ، خورش قرمه سبزی با مرغ و غوره می باشد که با انتخاب هر کدام یک از این گزینه ها به صفحه آموزش انتقال خواهید یافت که در این صفحه دو گزینه ی موارد لازم و طرز تهیه برایتان ظاهر می گردد که طبق آموزش مذکور می توانید غذای مورد نظرتان را درست کنید .
  • کباب ها : در این قسمت نحوه ی پخت انواع کباب ها را برایتان توضیح داده شده که این کباب ها عبارت اند از : کباب بختیاری ، کباب میوه ای ، کباب تابه ای ، کباب تنبل ، میگو کباب ، دلمه کباب هلندی ، جوجه کباب تنوری هندی ، تاس کباب دارچینی ، جوجه کباب عربی ، کباب کوبیده مرغ ، کباب کوبیده یونانی ، کال کباب ، کباب کوبیده ، جوجه کباب ، کباب برگ می باشد که با انتخاب هر کدام یک از این گزینه ها به صفحه آموزش انتقال خواهید یافت که در این صفحه دو گزینه ی موارد لازم و طرز تهیه برایتان ظاهر می گردد که طبق آموزش مذکور می توانید غذای مورد نظرتان را درست کنید .
  • پلو ها : پلو قهوه ای با سبزیجات ، میگو پلو با نخود فرنگی ، نخود پلو با کشمش پلویی ، هاوایی پلو ، لوبیا پولو ، کباب لاپلو ، پلوی چینی با مرغ ، ارمنی پلو با بال مرغ ، پلو افغانی ، سبزی پلو ، رشته پلو با گوشت گوسفند ،مرصع پلو ، لوبیا پلو با فیله مرغ ، پولو شوشتری می باشد که با انتخاب هر کدام یک از این گزینه ها به صفحه آموزش انتقال خواهید یافت که در این صفحه دو گزینه ی موارد لازم و طرز تهیه برایتان ظاهر می گردد که طبق آموزش مذکور می توانید غذای مورد نظرتان را درست کنید .
  • سوپ و آش : آش شلغم ، آش ماست ، آش رشته ، آش عباسعلی کرمانشاهی ، آش دوغی ، آش ریحان ، آش گندم ، آش دوغ اردبیل ، آش دندونی ، آش گوجه فرنگی ، سوپ جو با سس سفید ، سوپ جو با سویا ، سوپ کلم ، سوپ زرشک ، سوپ قارچ با سس سفید ، سوپ ورمیشل ، سوپ جو با شیر ، سوپ پیازچه ، سوپ غلات می باشد که با انتخاب هر کدام یک از این گزینه ها به صفحه آموزش انتقال خواهید یافت که در این صفحه دو گزینه ی موارد لازم و طرز تهیه برایتان ظاهر می گردد که طبق آموزش مذکور می توانید غذای مورد نظرتان را درست کنید .
  • ترشی ها : ترشی مخلوط ، ترشی رب انار ، ترشی فلفل ، ترشی لبو ، ترشی بندری می باشد که با انتخاب هر کدام یک از این گزینه ها به صفحه آموزش انتقال خواهید یافت که در این صفحه دو گزینه ی موارد لازم و طرز تهیه برایتان ظاهر می گردد که طبق آموزش مذکور می توانید غذای مورد نظرتان را درست کنید.
  • دسر و سالاد : سالاد گل کلم ، دسر سوخاری ، دسر تیرامیسو ، دسر پرتقال و کیوی ، کیک خرما بدون تخم مرغ ، دسر ماست میوه ای ، دسر توت فرنگی و زرد آلو ، بمب بستنی هندوانه ای ، دسر کرم آناناس ، کیک پرتغال و بادام ، دسر پرتغال ، سالاد قارچ با مرغ و پاستا ، سالاد کورن ، کارامل و ژله با میوه می باشد که با انتخاب هر کدام یک از این گزینه ها به صفحه آموزش انتقال خواهید یافت که در این صفحه دو گزینه ی موارد لازم و طرز تهیه برایتان ظاهر می گردد که طبق آموزش مذکور می توانید غذای مورد نظرتان را درست کنید.

۱

ویژگی های اپلیکیشن :

  • حجم بسیار کم و مناسب
  • تنوع غذایی زیاد
  • آموزش و طرز تهیه پخت غذا در اپلیکیشن
  • منوی آسان و ساده

در پایین صفحه سمت راست یک گزینه ی ” ” وجود دارد که با انتخاب این گزینه دو مورد برایتان ظاهر می گردد که جستجو و درباره ما می باشد . اگر گزینه ی جستجو انتخاب کنید یک قسمت برای جستجوی غذا ها می باشد که غذای مورد نظرتان را جستجو کرده و لیستی از آن کلمه ای که شما جستجو کرده برایتان ظاهر می گردد و در نهایت غذای مورد نظرتان را انتخاب نمایید و قسمت دوم درباره ما می باشد که توضیحی از برنامه نویس در مورد اپلیکیشن برای کاربران راهنمایی شده است.

این موارد آموزش در اپلیکیشن می باشد که با نصب این اپلیکیشن هر نوع غذایی با هر نوع ذائقه ای می توانید بپذید و یک آشپز کاملا حرفه ای شوید . این اپلیکیشن را از دست ندهید و نظرات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

پسندیدم(4)نپسندیدم(1)

3 نظر

نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

نظرات شما برای ما ارزشمند هستند.

Developed by Nasour Naghipour