نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

ستارگان فیلم‌های ابر قهرمانانه‌ی  مارول و DC لیست ده‌نفره‌ی پول‌سازترین بازیگران سال 2016 را به سلطه‌ی خود درآورده‌اند. در این لیست، اسکارلت جوهانسون پول‌سازترین بازیگر سال 2016 و کریس اوانز (Chris Evans) و رابرت داونی جونیور (Robert Downey Jr) مشترک دوم شدند. با ویندوزسنتر همراه باشید.

اسکارلت جوهانسون پول‌سازترین بازیگر سال 2016

اسکارلت جوهانسون پول‌سازترین بازیگر سال 2016 شد. با اعلام لیست ده‌نفره‌ی وب‌سایت فوربز مشخص شد اسکارلت جوهانسون در این لیست به رتبه‌ی اول رسیده است.

فیلم‌های این بازیگر آمریکایی در سال 2016 در مجموع 1.2 میلیارد دلار فروش داشته‌اند و به همین دلیل است که او به این رتبه نائل آمده است. از فیلم‌های پرفروش وی می‌توان به فیلم کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی (Captain America: Civil War) و فیلم طعنه‌آمیز  Hail, Caesar اشاره کرد.

جوهانسون 32 ساله، هم‌بازی‌های خود در فیلم کاپیتان آمریکا (یعنی کریس اوانز و رابرت داونی جونیور را که مشترکا با فروش 1.15 میلیارد دلاری فیلم‌هایشان به رتبه‌ی دوم رسیده‌اند) را کنار زده و به تنهایی در رتبه‌ی اول ایستاده است.

سایت فوربز این آمار سالانه را بر اساس فروش جهانی بلیت فیلم‌های این بازیگران محاسبه می‌کند.

امسال فلیسیتی جونز انگلیسی بعد از فروش 805 میلیون دلاری فیلم‌هایش در باکس آفیس، به رتبه‌ی نهم این لیست رسیده است. البته جونز اکثر این موفقیت را مدیون فیلم جدید جنگ ستارگان (Rogue One: A Star Wars Story) است که با فروش بسیار بالای هفته‌های اولیه‌اش، باکس آفیس آمریکا را به تسخیر خود در آورده است. بخش دیگر فروش فیلم‌های جونز به بازی در فیلم هیجان‌انگیز و معمایی دوزخ (Inferno) و درام فانتزی A Monster Calls مربوط می‌شود.

این لیست تحت سلطه‌ی بازیگران فیلم‌های اقتباس شده از کمیک‌بوک‌ها و فیلم‌های ابر قهرمانانه بود. ستارگان فیلم Suicide Squad مارگوت رابی (Margot Robbie) و ویل اسمیت (Will Smith) به ترتیب در جایگاه‌های چهارم و دهم قرار گرفتند و رایان رینولدز (Ryan Reynolds) که سال خوبی را با ددپول (Deadpool) پست سر گذاشت در رتبه‌ی هشتم قرار دارد.

بازیگران فیلم Batman v Superman: Dawn Of Justice ایمی آدامز (Amy Adams)، بن افلک (Ben Affleck) و هنری کویل (Henry Cavill) در این لیست پنجم، ششم و هفتم شدند.

اوایل همین ماه بود که مجله‌ی بیزنس (the business magazine) کریس اوانز را به عنوان باارزش‌ترین بازیگر سال انتخاب کرده بود. تهیه‌کنندگان فیلم‌های وی به ازای هر یک‌دلاری که به او پرداخته‌اند، 135 دلار سود کرده‌اند. در آن لیست اسکارلت جوهانسون نفر سوم بود.

پیوست

منبع: گاردین

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour