اکنون در زمان تعطیلات هستیم اما به نظر می رسد مایکروسافت هنوز سخت در حال کار روی برنامه های شخص اول برای دستگاه های ویندوز 10 به خصوص ویندوز 10 موبایل است. مایکروسافت یک آپدیت جدید برای دستگاه های تلفن همراه ویندوز 10 در استور قرار داده است. آپدیت جدید اکنون برای دانلود در حلقه سریع در دسترس قرار دارد. برای اطلاع از ویژگی های آپدیت جدید، همراه ما در ویندوز سنتر باشید.

استور برای ویندوز 10 موبایل

استور برای ویندوز 10 گوشی

مایکروسافت هیچ مشخصه جدیدی برای آپدیت عرضه شده، بیان نکرده است. اما به هر حال، نسخه آپدیت شده با یک سری بهبود ها در رابط کاربر (UI) و برطرف کردن برخی از خطا های نرم افزاری عرضه شده است. وقتی روی گزینه “more” در صفحه یک برنامه کیلیک کنید یک پنجره در صفحه نمایش ظاهر می شود که شامل شرحی در مورد برنامه است. همچنین شایان ذکر است که بعد از نصب نسخه آپدیت، کارایی استور سریع تر و روان تر خواهد شد. علاوه بر تغییراتی در رابط کاربر، بهبود هایی در کارایی و برطرف کردن برخی خطاهای نرم افزاری مواردی هستند که در این آپدیت گنجانده شده است.

این آپدیت اکنون در دسترس قرار دارد و با کیلیک کردن روی لینک زیر می توانید آن را دریافت کنید. اگر بعد از استفاده از نسخه جدید متوجه بهبود جدیدی علاوه بر موارد مذکور شدید با ما نیز در میان بگذارید.

دانلود استور برای ویندوز 10 گوشی

پیوست
منبع: Windowslatest
پسندیدم(3)نپسندیدم(0)

One Response

  1. علی قمری

    لینک ایتالیاییه https://www.microsoft.com/it-it/store/p/store/9wzdncrfjbmp/
    باید این باشه https://www.microsoft.com/store/apps/9wzdncrfjbmp

    پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
    پاسخ دادن

نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

نظرات شما برای ما ارزشمند هستند.

Developed by Nasour Naghipour